آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 30 خرداد 1398 ساعت 16:24   |   کد مطلب: 36813
حاشیه نگاری از مراسم تودیع و معارفه دادستان همدان:
خداحافظی دادستان مجاهد ،کم حرف و اهل عمل همدان
دادستان اسبق همدان با بیان اینکه امیدوارم عملکرد خوبی در حوزه کاری ام داشته باشم افزود: خدا را شاهد میگیرم در این مدت کم کاری نکردم و بدنبال این بودم که کم نگذارم و به رسالتم برسم.

به گزارش نافع، صبح امروز مراسم تودیع و معارفه  دادستان همدان با حضور مسئولان استانی و کشوری برگزارشد .

 

در این مراسم کامران حمزه دادستان اسبق همدان همچون گذشته کم حر ف میزد و اهل عمل بود اقدام کرد و سعی کرد با صحبت هایی کوتاه سخنرانی خود را تمام کرد

 

حمزه در این جلسه گفت:  رسم بر این است که  در جلسه تودیع و معارفه  بنده عملکرد بدهم اما به دنبال این موضوع نیستم.

 

وی اظهار کرد:  من در سال های زیادی در خدمت مردم شریف همدان بوده ام و امیدوارم عملکرد خوبی در حوزه کاری ام داشته باشم و خدا را شاهد میگیرم در این مدت کم کاری نکردم و بدنبال این بودم که کم نگذارم و به رسالتم برسم.

 

وی با بیان اینکه از نظر یک شخص حتی در حیطه کارمند اداری هم در دوران ریاستم  قرار نگرفتم افزود: در این مدت به دنبال رسیدگی به خودم نبودم و نمی‌دانم چقدر در این امرموفق بودم.

 

در ادامه حجت الاسلام حبیب الله شعبانی ، نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه سه ماهی است که با آقای حمزه همکاری کرده ایم و خدمت مجاهدانه ایشان را در این مدت دیده ام گفت: برای دادستان جدید آقای خانجانی هم که از مدیران موفق در قوه قضائیه هستند که ارزوی موفقیت داریم. 

 

حجت الاسلام شعبانی با بیان اینکه وقتی وارد میدان مبارزه با فساد می شوید سر صدا ها زیاد می شود گفت: دراینمیدان نباید به ملامت مردم و هیاهوها توجه کرد .

 

وی تاکید کرد: فساد ها منتشر می شود ولی مبارزه با فساد  کم تر دیده میشود و باید بدنبال فرصتی باشیم که این مبارزات بیشتر دیده  و به اطلاع مردم برسد .

 

سپس ریاست جدید دادستانی همدان، حسن خانجانی موقر و دادستان کل کشور به ایراد سخنرانی پرداختند که دادستان کل کشور هم  خبر از دستگیری یک مدیر در وزارت نفت داد.

 

در پایان باید گفت؛ قطعا استان دارالجهاد همدان خدمات شایسته و ارزشمند این مدیر انقلابی در برخورد قاطعانه با جرائم و متخلفین از قانون و نقض کنندگان حریم امنیت شهروندان و جامعه را به خاطر خواهد سپرد .

 

نافع همدان به نمایندگی از مردم استان همدان  ضمن آرزوی توفیق برای ایشان در سنگر جدید ، حضور دادستان جدید استان جناب آقای.... را نیز خیرمقدم گفته و اطمینان خواهد داشت که مسیر مبارزه با قانون شکنان محکم تر از قبل ادامه خواهد یافت .

انتهای پیام

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت