وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 28 خرداد 1398 ساعت 19:19   |   کد مطلب: 36794
امام جمعه تویسرکان گفت: حضور رهبری و تدبیر ایشان در تمامی سخنرانی هایشان در سال 88 در تبیین نقشه های شوم همچون همیشه غبار فتنه را از کشور پاک و مسیر را روشن کرد.

حجت الاسلام مرتضی موحدی، امام جمعه تویسرکان در گفت و گو با خبرنگار  نافع، گفت: 10 سال  از فتنه 88 می گذرد، اما عده اندکی همچنان بر تصور غلط خود تقلب در انتخاباتی می گویند که صحت و درستی آن تأیید شده بود و هست.

 

وی اظهار کرد: آن روزها حضور خودجوش، پرشور و شعور مردم در حمایت از آرمان های انقلاب و بخصوص ولایت فقیه بی نظیر بود، آنان با بینش سیاسی و عمیق خودشان راه حق را به خواص بی بصیرت نشان دادند.

 

امام جمعه تویسرکان با اشاره به اینکه خطبه های رهبری در 29 خرداد88، حجت را بر احزاب سیاسی تمام کرد، افزود: حضور رهبری و تدبیر ایشان در تمامی سخنرانی هایشان در آن سال همچون همیشه غبار فتنه را از کشور پاک و مسیر را روشن کرد، تا جایی که با تبیین حقیقت در هیاهوی فتنه بزرگ چهره دوست و دشمن برای همگان آشکار شد.

 

حجت الاسلام موحدی با بیان اینکه دشمنان با اسلامیت نظام مشکل دارند، تصریح کرد: فتنه انگیزی دشمنان در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی ادامه دارد و هر روز با ترفندی نو وارد مبارزه می شوند و تا ملت آزاده ما را به زانو ننشیند عقب نشینی نمی کند.

 

وی تأکید کرد: از این رو شرط ایستادگی در برابر دشمنی ریشه دار استکبار همان منطق مقاومت و راه امام و رهبری است تا آنان فکر دست درازی به کشورمان را به خود راه ندهند.

 

امام جمعه تویسرکان عنوان کرد: رهبر انقلاب سال گذشته به فتنه ای که دشمن برای سال 98 طراحی کرده اشاره کردند و با اوضاع و احوال این روزها، این فتنه می تواند با سرمنشاء اقتصادی و معیشتی مردم آغاز شود.

 

 حجت الاسلام موحدی ادامه داد: با عنایت خدا، رهبری و پشتیبانی و بصیرت مردم تمامی نقشه های شوم دشمنان نظام تاکنون خنثی شده و خواهد شد.

زنگنه

انتهای پیام/

دیدگاه شما