آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 28 خرداد 1398 ساعت 14:46   |   کد مطلب: 36788
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان:
لزوم اعزام ناوگان باری استان به بنادر جنوبی کشور
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان بر اعزام ناوگان باری استان به بنادر جنوبی کشور از جمله پایانه بندر امام خمینی تأکید کرد.

به گزارش نافع، مصطفی پناهنده در جمع مسئولان انجمن های صنفی پایانه های خصوصی شرکت های حمل و نقل جاده ای و شرکت های حمل و نقل کالای شهرستان های ملایر، نهاوند، تویسرکان و حمل و نقل سیمان رزن با اشاره با اینکه این اقدام به منظور تسریع در حمل کالا‌های اساسی و اعزام حداکثری ناوگان به بندرامام، انجام می شود، اظهار داشت: باتجه به انباشت مقدار زیادی کالا در بنادر جنوبی کشور و لزوم حمل به موقع آن لازم است کامیون های ملکی شرکت ها به بنادر جنوبی کشور اعزام شوند.

وی یادآور شد: هر شرکت باید حداقل ۲ دستگاه از ناوگان ملکی خود را به شکل هفتگی به سمت بندر امام اعزام کند.

پناهنده ادامه داد: هم اکنون طرح تشویقی توزیع لاستیک و توزیع روغن به ازای حمل بار از بندر امام خمینی (ره) در بندر امام در حال انجام است.

وی گفت: طبق برنامه ریزی انجام گرفته ناوگان باری برای حمل کالاهای اساسی و نهاده های دامی و کشاورزی به بنادر جنوبی کشور اعزام می شوند.

مدیرکل راهداری استان همدان با اشاره به اینکه صنوف حمل و نقل همواره در جهش های ملی و مذهبی نقش موثری داشته است، تأکید کرد: در این برهه نیز که کالاها در بنادر جنوبی کشور جمع شده انتظار می رود رانندگان حضوری گسترده و فعال داشته باشند.

پناهنده اضافه کرد: با شرکت هایی که در این زمینه کوتاهی کنند در کمیسیون ویژه رسیدگی به تخلفات شرکت‌های حمل و نقل برخورد می شود.

این مسئول در ادامه همچنین از همکاری و همراهی انجمن های صنفی، شرکت های حمل و نقل و رانندگان استان در بحث کمک به مناطق سیل زده و همچنین حمل کالاهای مایحتاج هموطنان کشورمان از بنادر جنوبی کشور قدردانی کرد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت