وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 28 خرداد 1398 ساعت 07:46   |   کد مطلب: 36784
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و امور مالی با بیان اینکه دو پست سازمانی داشتن در شهرداری مشکل تمام شهرداری های کشور است گفت: این موضوع نیاز به قانون مجلس و دستورالعمل وزارت کشور دارد.

علی اکبر کاووسی امید پیش از ظهر امروز در گفتگو با نافع، با اشاره به موضوع حسابرسی از سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری اظهار داشت: در خصوص حسابرسی سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری، مشکلات ساختاری سازمان شهرداری همدان در خصوص بکارگیری نیروهای متخصص، افراد دارای دو پست سازمانی و افزایش نیروهای سازمان مصوباتی خواهیم داشت.

 

 وی با بیان اینکه در جلسه ای که داشتیم در خصوص بکارگیری چک اشخاص ثالث در قراردادها بحث و تبادل نظر انجام شد عنوان کرد: اعلام شد که این عمل خلاف مقررات است و نسبت به عدم اجرای آن در صحن به شورا جلسه گذاشته و مقرر شد چک ها از طریق واحد مالی مدیریت شود.

 

 رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و امور مالی  شهرداری همدان با بیان اینکه در قراردادها نباید چک تکراری استفاده شود افزود: در جریان بررسی اسناد و مدارک در سازمان سیما منظر مراحل قانونی و اداری چکهای مفقودی انجام و مشکل آن ها رفع شد.

 

کاووسی امید تصریح کرد: با پیگیری های گزارشگر شورا پرونده وصول طلب اموال زرین به مراجع قضایی ارجاع شد و اقدام قانونی برای ضبط اموال انجام می گیرد.

 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تحقیق و تفحص از مجموعه شهرداری ادامه خواهد داشت گفت: این حسابرسی ویژه طی سال با درخواست بنده انجام شد و تحقیق و تفحص از وظایف ذاتی شورا است.

 

عضو شورای شهر همدان در خصوص افراد دارای دو پست سازمانی تاکید کرد: دو پستی بودن مشکل تمام شهرداری های کشور است و نیاز به قانون مجلس و دستورالعمل وزارت کشور دارد.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت