وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 25 خرداد 1398 ساعت 10:23   |   کد مطلب: 36757
مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان با اشاره به برخورداری بالای 95 درصد جمعیت این شهرستان از راه آسفالته عنوان کرد: امسال نیز آسفالت دو محور ناصر آباد- زین آباد و شیخ جراح – مسجدین در دستور کار است که قبل از پایان فصل کاری انجام خواهد شد.

به گزارش نافع، حسن ربانی ارشد  در جریان این بازدید که با حضور اصحاب رسانه برگزار شد عنوان کرد: کل این پروژه حدود 172 کیلومتر است که از این مقدار  57+ 12 کیلومتر در استان همدان است .

 

وی  خاطرنشان ساخت: این پروژه از کبودرآهنگ  شروع شده بود که با پیگیری ها و تلاش های دکتر پور مختار نماینده مردم  این شهرستان 12 کیلومتر از خلعت آباد تا کبودرآهنگ هم به این طرح ملی اضافه شد و هم اکنون در حال مطالعه آن هستیم تا مجوز ماده 23 پروژه را اخذ نماییم .

 

مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان یادآور شد: از 57+12 کیلومتر این پروژه 20 کیلومتر در حال بهره برداری و 18 کیلومتر در حال پیمان است و امیدواریم امسال با  کمک وحمایت  مدیران ارشد استان بتوانیم 11 کیلومتر دیگر از این پروژه را به بهره برداری برسانیم.

 

وی ادامه داد: از این 11کیلومتر  5/5کیلومتر  مربوط   به کنار گذر شیرین سو می باشد که  زیرگذر تقاطع  راه نگار آباد  است که در طرح نبوده  و به منظور ارتقا ایمنی به کنار گذر  اضافه شده است.

 

 ربانی با اشاره به برخورداری بالای 95 درصد جمعیت این شهرستان از راه آسفالته عنوان کرد: امسال نیز آسفالت دو محور ناصر آباد- زین آباد و شیخ جراح – مسجدین در دستور کار است که قبل از پایان فصل کاری انجام خواهد شد.

 

وی در رابطه با دیگر اقدامات انجام شده در شهرستان کبودرآهنگ گفت: در حوزه خدمات شهری دو مجتمع اداری گل تپه و شیرین سو در این شهرستان به بهره برداری رسیده است و در بحث طرح های شهری نیز طرح تفصیلی گل تپه و شیرین سو انجام و ابلاغ شده است

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت