وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 23 خرداد 1398 ساعت 15:13   |   کد مطلب: 36745
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان بابیان اینکه استاندار و ما به دنبال این هستیم که هرچه زودتر وضعیت فرماندار اسدآباد تعیین تکلیف شود، گفت: خلا جدی در اسدآباد احساس نمی کنیم و کارها به خوبی و روان انجام می‌شود اما قطعا" فرماندار بزودی معرفی خواهیم کرد.

مصطفی آزادبخت در گفت‌وگو با خبرنگار نافع؛ در خصوص خبر انتخاب مجید درویشی شهردار سابق نهاوند به عنوان فرماندار اسدآباد در فضای مجازی، اظهار کرد: ما در گمانه زنی‌ها نظر نمی دهیم و البته وی نیز یکی از گزینه های ما برای فرمانداری اسدآباد است.

 

وی گفت: رفتن آقای حمیدوند فرماندار سابق اسدآباد به درخواست خود او بود و استاندار و ما  نیز  حدود دو سه ماهی مخالف این موضوع بودیم و مقاومت کردیم و مذاکراتی در این زمینه داشتیم که وی در شهرستان بماند اما قبول نکرد.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان ادامه داد: ما نمی توانستیم شهرستان را بدون مسئول رها کنیم و بهترین راه انتخاب سرپرست بود و آن هم یکی ازمعاونان فرماندار که به امور آشنا باشد.

 

وی اذعان داشت: انصافا" خانم امیدی فردی باانگیزه و متوجه است و در جایگاه سرپرست فرمانداری به خوبی انجام وظیفه می‌کند و ضمن اینکه باتوجه به حساسیت اسدآباد مدیرکل سیاسی انتظامی و حتی بنده در شهرستان حضور یافته و موضوعات را رصد می‌کنیم.

 

آزادبخت بابیان اینکه ما نیز به دنبال این هستیم که هرچه زودتر وضعیت سرپرست فرمانداری اسدآباد تعیین تکلیف شود، گفت: خلا جدی در اسدآباد احساس نمی کنیم و کارها به خوبی و روان انجام می‌شود.

 

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار مبنی بر اینکه در آستانه انتخابات مهمی هستیم و آیا موضوع تعیین تکلیف فرماندار برای این شهرستان انجام میشود یا خیر؟ گفت: سعی ما براین است که بحث فرماندار هرچه زودتر تعیین تکلیف شود یعنی استانداری بیش از همه دنبال این است که این موضوع مرتفع شود.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان در خصوص انتخاب فرد بومی برای پست فرمانداری شهرستان نیز گفت: بحث بومی و غیر بومی بودن مسئول در شهرستان ها دلچسب نیست چرا که همه ما یک استان هستیم و زیاد کاربردی نیست و قطعا" فرد باانگیزه و توانمندی را از استان انتخاب و معرفی خواهیم کرد.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما