وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 21 خرداد 1398 ساعت 13:11   |   کد مطلب: 36728
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، دکتر محمدحسن مرادی را به عنوان رئیس پارک علم و فناوری همدان منصوب کرد.

به گزارش نافع، در حکم دکتر منصور غلامی خطاب به دکتر مرادی آمده است: "با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی و بر اساس پیشنهاد معاون پژوهش و فناوری، به موجب این حکم به سمت رئیس پارک علم و فناوری همدان منصوب می‌شوید.

امید است با تعامل مؤثر با مدیریت استان و سایر دستگاه‌های اجرایی شرایط توسعه پارک و حل مشکلات پیش روی شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان را فراهم و روابطی مؤثر و هدفمند با دانشگاه‌های استان به منظور بهره‌گیری دانشگاهیان از ظرفیت‌های پارک علم و فناوری برقرار سازید.

از شما انتظار می‌رود با ارزیابی شرایط پارک علم و فناوری همدان به ارتقای جایگاه آن اهتمام ورزید و زمینه بهبود کمی و کیفی خدمات، توسعه کسب و کار مؤسسات و بهره‌گیری از ظرفیت‌های منطقه‌ای را در بخش خصوصی و غیردولتی ایجاد کنید. مشارکت و ایفای نقش مؤثر در اصلاح زیست‌بوم نوآوری و کارآفرینی منطقه، همکاری با نقش‌آفرینان اصلی زیست‌بوم از دیگر موضوعات مهمی است که توجه جناب‌عالی و همکاران در پارک علم و فناوری همدان را می‌طلبد.

ان‌شاءالله با توکل به خداوند سبحان و پیروی از آموزه‌های اسلامی و مبانی علمی، مأموریت‌ها و وظایف محوّله را برپایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های مصوّب دولت تدبیر و امید و طرح‌های پیشنهادی به مجلس شورای اسلامی اجرا و با جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب‌نظران در مراکز دولتی و خصوصی حوزه فناوری نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمائید".

بر اساس اعلام وزارت علوم، دکتر محمد حسن مرادی متولد سال ۱۳۴۶ در نوشهر و عضو هیات علمی گروه مهندسی برق دانشگاه بوعلی سینای همدان است.

وی دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه‌های صنعتی شریف و تربیت مدرس گذرانده و دکترای خود را از دانشگاه استراسکلاید اسکاتلند اخذ کرده است.

دکتر مرادی چاپ بیش از ۷۰ مقاله در نشریات علمی معتبر بین‌المللی و داخلی، چاپ بیش از ۵۰ مقاله در کنفرانس‌های بین‌المللی و داخلی، راهنمایی بیش از ۱۵۰ دانشجوی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا و تألیف ۲ جلد کتاب را در کارنامه فعالیت‌های علمی و پژوهشی خود دارد.

وی در سال ۱۳۹۶ به عنوان دانشمند ISI و جزو یک درصد افراد با بالاترین ارجاعات (بیشتر از ۲۵۰۰ ارجاع در google scholar ) منتخب بوده و همچنین موفق به دریافت ۶ جایزه علمی منطقه‌ای و انجمن‌های علمی بین‌المللی شده است.

از سوابق مدیریتی و اجرایی وی می‌توان به رئیس و مسؤول راه‌اندازی دانشگاه صنعتی همدان (۱۳۸۳ – ۱۳۸۷)، مسؤول راه‌اندازی پارک علم و فناوری همدان (۱۳۸۳ – ۱۳۸۵)، عضو هیات مدیره نیروگاه ۱۰۰۰ مگاواتی شهید مفتح (۱۳۹۴ تاکنون) و عضو گروه تخصصی مرکز رشد فناوری اشاره کرد.

وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از خدمات دکتر مجید کزازی، رئیس سابق پارک علم و فناوری همدان در زمان تصدی مسؤولیت این پارک قدردانی کرد.
منبع:ایسنا

انتهای پیام

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت