وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 19 خرداد 1398 ساعت 14:23   |   کد مطلب: 36696
فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: 2 سارق داخل خودرو در تعقيب و گريز شبانه پليس با شليك گلوله دستگیر شدند.

به گزارش نافع، سرهنگ "جمشيد باقري"، در تشريح اين خبر گفت: در ساعت 3 بامداد روز گذشته (18 خرداد) ماموران گشت كلانتري 11 شكريه به راننده و سرنشين يك دستگاه سواري پژو پارس سفيد كه در بين خودروها پرسه مي زدند مشكوك و به بررسی موضوع پرداختند.

وی افزود: راننده سواري پژو با مشاهده ماموران پس از برخورد جزئي با خودرو پليس پا به فرار گذاشته و تعقيب و گريز شبانه بين ماموران و متهمان آغاز شد.

سرهنگ باقري بیان کرد: متهمان با حركت در خلاف جهت در چندين خيابان و بلوار سعي در فرار از دست ماموران داشتند كه پليس نیز به ناچار و برای جلوگيري از اتفاقات ناگوار براي شهروندان، با رعايت قانون بكارگيري سلاح ، خودرو آنان متوقف و نامبردگان دستگیر شدند.

این مقام مسئول تصریح کرد: در بازرسي از خودرو متهمان، 2 دستگاه ECU ، دو عدد پخش خودرو ، 2 عدد قفل فرمان، يک عدد قفل پدال خودرو، يک عدد فرمان خودرو پژو پارس، مدارک يک دستگاه خودرو به شماره پلاک معلوم و يک تيغه چاقو که به صورت حرفه اي برای باز کردن درب خودروها طراحي شده بود و همچنين تعدادي پيچ گوشتي و آچار آلات کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان در پایان گفت: این 2 متهم 25 و 26 ساله پس از بازداشت به مقر انتظامي منتقل و با تشكيل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما