وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 18 خرداد 1398 ساعت 08:58   |   کد مطلب: 36666
رییس پلیس راه استان همدان گفت: تصادف زنجیره ای سه دستگاه خودرو در جاده گنجنامه در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد امروز، یک تن کشته و یک تن مجروح بر جا گذاشت.

به گزارش نافع، سرهنگ رضا عزیزی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: یک دستگاه خودروی سواری «ویتارا» از گنجنامه به سمت مرکز شهر در حال تردد بود که با ۲ دستگاه خودرو سواری برخورد و سپس با انحراف به سمت چپ جاده به کوه برخورد کرد.

وی با بیان اینکه در این سانحه راننده ۳۲ ساله «ویتارا» فوت و همسر وی مجروح شد، علت بروز این سانحه را انحراف به چپ و تردد با سرعت غیرمجاز این وسیله نقلیه عنوان کرد.

رییس پلیس راه استان همدان ادامه داد: همچنین در جاده «دهفول» به علت رعایت نکردن حق تقدم توسط موتورسوار و برخورد یک دستگاه وانت، راکب موتور سیکلت در دم جان باخت.

سرهنگ عزیزی افزود: یک دستگاه سواری پژو با پیرمرد ۷۵ ساله‌ای که در حال عبور از عرض جاده بود برخورد کرده و این پیرمرد در بیمارستان جان خود را از دست داد.

وی گفت: ۲۶ سانحه جرحی از ۱۳ تا ۱۶ خرداد در جاده‌های برون شهری این استان رخ داد که ۶۰ درصد آن معادل ۱۵ فقره واژگونی خودرو به علت خواب آلودگی و بی توجهی به جلو بوده است.

رییس پلیس راه استان همدان اضافه کرد: در بیشتر سوانح جاده‌ای این استان رانندگان بومی نقش داشتند و توصیه‌های پلیس راه تأثیری در کاهش این آمار نداشته است.

سرهنگ عزیزی با بیان اینکه ترافیک در جاده‌های این استان سنگین بود بیان کرد: از روز ۱۳ تا ۱۶ خرداد روزانه به طور میانگین ۶۸۵ هزار دستگاه خودرو از جاده‌های این استان عبور کردند که نسبت به زمان مشابه سال گذشته ۳۸ درصد افزایش داشته است.

منبع:ایرنا
انتهای پیام/

دیدگاه شما