آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 17 خرداد 1398 ساعت 15:02   |   کد مطلب: 36660
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان از حضور مردم استان در مراسم راهپیمایی روز قدس، عید سعید فطر و بزرگداست سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) قدردانی کرد و گفت: نگهداری انقلاب از اصل آن سخت‌تر است.

به گزارش نافع، حجت‌الاسلام سیدمحمدحسن فاضلیان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه همدان اظهار کرد: در بیش از ۱۰۰ کشور دنیا به خاطر حمایت از مردم مظلوم فلسطین، علیه رژیم آدم‌کش و کودک‌کش اسرائیل راهپیمایی روز قدس برگزار شد.

وی با بیان اینکه قدس شریف آزاد خواهد شد تصریح کرد: درافتادن با آمریکا و اسرائیل از روز اول از سیاست‌های دوراندیشانه امام خمینی (ره) بود که باعث ماندگاری انقلاب شد در حالی که در آن زمان شوروی نیز وجود داشت.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان ادامه داد: امام راحل در آن زمان از خرد شدن استخوان‌های کمونیست سخن به میان آورد و هیأتی را با نامه راهی مسکو کرد.

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) به خوبی می‌دانست که آمریکا چه توطئه‌هایی در سر دارد تأکید کرد: توطئه معامله قرن یک معامله علیه مردم مظلوم فلسطین است که این نقشه هم نقش بر آب خواهد شد.

فاضلیان خاطرنشان کرد: آمریکا با همکاری متحدانش در منطقه به دنبال رقم زدن رویداد‌هایی به نفع رژیم صهیونیستی است که باید هوشیار باشیم.
منبع:فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت