آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 15 خرداد 1398 ساعت 09:02   |   کد مطلب: 36634
امام جمعه ملایرگفت: مذاکره با آمریکا سم است همه مردم و همه مسئولین و دست اندرکاران باید صدای واحدی به گوش دشمنان برسانند که این کشور اهل تسلیم نیست.

به گزارش نافع، حجت الاسلام و المسلمین محمدباقر برقراری در خطبه های نماز عید فطر در مسجد جامع ملایر با تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر اظهار داشت: عید فطر روز کسی است که عباداتش قبول شده باشد.

وی گفت: در احکام برای عبادت و اطاعات عید وجود دارد و  فطر عید روزه داران و قربان عید حجاج، بعثت عید رسالت و نبوت و  غدیر عید ولایت است.
امام جمعه ملایر تصریح کرد: در اسلام برای مسایل دینی عید معرفی شده و اگر کسی جشن و عیدی دارد در چارچوب دین معرفی کند.
وی امروز خدادبرای روزه داران مزد و پاداش می دهد
وی گفت: ماه رمضان خیلی زود گذشت و امید است نورانیت، صفا، مهر و محبت و توفیق حفظ دستاورد ماه رمضان را خدا به ما بدهد.
حجت الاسلام برقراری با تقدیر از حضور مردم در مراسم های عبادی ماه رمضان و روز قدس بیان کرد: حضور مردم چون خاری در چشمان دشمنان است و با حضور مردم در روز قدس همه دنیا متوجه شدند که دشمن اصلی اسلام رژیم منحوس اسرائیل است و اقتدار ایران اسلامی ا را به رخ جهانیان نمایاندند.
وی با اشاره به سخنان رهبری در روز رحلت امام خمینی(ره) تاکید کرد: رهبری در این روز بار دیگر به مسئله مقاومت تاکید داشتند و تاکید کردند یکی از شاخصه های امام ایستادگی بود و  همه ما باید حول فرامین رهبری متمرکز شویم.
وی تاکید کرد: ما مطمئنیم که جنگی صورت نمی گیرد چرا که نیروهای نظامی و انتظامی در صف مقدم مجاهدت هستند.
امام جمعه ملایر گفت: مذاکره با آمریکا سم است همه مردم و همه مسئولین و دست اندرکاران باید صدای واحدی به گوش دشمنان برسانند که این کشور اهل تسلیم نیست.
وی گفت: همان گونه که رهبری تاکید داشتند ما می توانیم پیشرفت کنیم به شرط اینکه پای نحس آمریکا به کشور وارد نشود چرا که ورود آمریکا در هر کشوری یا به جنگ داخلی یا با چپاول اموال آن کشور ختم می شود.
وی تاکید کرد: نظام اسلامی یکپارچه و  ید واحده است و تا امروز پیشرفت ما در غالب اتجاد بوده و فاصله جز شکست چیزی به همراه نداشته است.
وی با تاکید به لزوم توجه به زکات توسط کشاورزان بیان کرد:  امسال خدا برکات زیادی با  عطا کرد و ما حق زکات را آنگونه که شایسته است ادا کنیم.
انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت