وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 10 خرداد 1398 ساعت 16:35   |   کد مطلب: 36582
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان
طرح معامله قرن برای فاصله بین کشورهای اسلامی است
سردار مظاهر مجیدی در سخنرانی ویژه راهپیمایی روز قدس در ملایر با اشاره به نامگذاری روز قدس توسط امام خمینی(ره) اظهار داشت: روز قدس یادگار بزرگ رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران است.

به گزارش نافع، سردار مظاهرمجیدی  به 70 سال اقدامات صهیونست ها در فلسطین و منطقه اشاره کرد و گفت: ضربه زدن و مقابله با جامعه دینی اسلامی و اسلام ناب محمدی از مهمترین رویکردهای صهیونیست ها در این سال ها بوده است.
فرمانده سپاه انصارالحسین همدان گفت: امروز در چهل سالگی انقلاب ایران اسلامی در اوج اقتدار خود قرار دارد و حضور مردم در کنار ولی شان در راهپیمایی روز قدس یکبار دیگر اقتدار ایران را بر رخ جهانیان نمایان کرد.
وی به حضور مردم سراسر دنیا در راهپیمایی روز قدس بیان کرد: امروز یکبار دیگر مردم جهان که از پیام امام خمینی(ره) در نامگذاری روز قدس تبعیت کرده شاهد هستیم چگونه در کشورهای جهان به این پیام امام لبیک گفته می شود.
سردار مجیدی افزود: امام(ره) گفتند که  بایستی هسته های مقاومت را در سراسر جهان ایجاد کنیم و امروز مصداق آن آرمان در جهان تجلی پیدا کرده و مردم دنیا همراه و همگام امام برای دفاع از مسلمین قدم برمی دارند.
وی گفت: استکبار جهانی 7 سال است که بر منطقه ای که قطب اسلام بود تاخت تا رژیم صهیونیستی را بنا کند و از هیچ چیز امری کوتاهی نکردند و مردم را به خاک خون کشیدند.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان تاکید کرد: صهیونست ها بویی از انسانیت نبرده اند و مردم فلسطین در مقایل رژیم تا بن دندان مسلح ایستادگی و مقاومت کردند.
وی با اشاره به راهبردها و توصیه های رهبری در مقابل نقشه های دشمنان و بیان کرد: ما شاهد هستیم که رهبر ایران اسلامی همچون امام چنان تیزبینانه دشمن و نقشه های آنان را رصد و معرفی می کند و هر چه آنها توطئه و راهبرد دشمنان نقش بر آب می شود.
 وی به نقشه جدید دشمن و معامله بزرگ قرن اشاره و تصریح کرد: امریکایی ها و استکبار به دنبال این است که با طرح معامله قرن فاصله بین کشورهای اسلامی را بیشتر کنند و جغرافیای منطقه را به هم بریزند.
سردار مجیدی تاکید کرد:
سیاست های راهبردی رهبر انقلاب باعث شد که دشمنان نتوانند به سیاست های خود دستیابی پیدا کنند.
وی تاکید کرد: امروز اسرائیل برای حفظ خودش در حال دیوار ساختن دور خودش است و این نشان می دهد که در حال فروپاشی و شکست است.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت:  فلسطینی که در منطقه 360 کیلومتر مریع  کاملا محاصره است و اجازه هیچ ترددی در کشور را نمی دهند در دو سال گذشته به حدی توانمند شده که  جنگ 33 روزه با لبنان و 22 روزه با غزه به 8 روزه و 48 ساعته کاهش یافته و فلسطینی ها در مقابل آنها می ایستند و 700 موشک بر سر صهیونیست ها فرود می آوردند.
وی گفت: گنبد آهنین صهیونیست ها در مقایل علم و پیشرفت فلسطین ناکارآمد است و فلسطین هر کجای اسرائیل را بخواهد می‌تواند مورد هدف قرار دهد و اسرائیل امروز احساس خطر می کند.
وی افزود: مردم بزرگ فلسطین نه تنها تحت فشارهای سنگین عقب نشینی نکرده اند بلکه سازمان هایی تشکیل داده اند که خودشان از خودشان دفاع می کنند.
سردار مجیدی گفت: مردم فلسطین این مقاومت را از مقاومت هشت ساله ایران در جنگ تحمیلی فرا گرفته اند.
وی تاکید کرد: اقدامات آمریکا در تغییر پایتخت اسرائیل غاصب و عقب نشینی صهیونست ها در جنگ 48 ساعته با فلسطین نشان از افول هر چه بیشتر آنان دارد و به زودی شاهد نابوی اسرائیل خواهیم بود.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت