آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 9 خرداد 1398 ساعت 16:09   |   کد مطلب: 36581
رئیس هیأت نظارت و بازرسی شورای نگهبان استان همدان گفت: باتوجه به شکستهای که استکبار و صهیونیسم در منطقه به عنوان فرزند ناخلف استکبار در جریان مقاومت خورده اند، این بار هم مردم منطقه و جهان همراه جبهه مقاومت هستند و آنها نفس‌های آخر را می کشند .

حجت الاسلام والمسلمین جلال مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار نافع، با بیان اینکه بحث فلسطین هم در کلام رهبر انقلاب و هم امام راحل به عنوان مسئله اول جهان اسلام مطرح شده است، اظهار کرد: در سال 58 بود که امام خمینی(ره) آخرین جمعه ماه مبارک را به نام قدس نامگذاری کردند و امروز می بینم که در بسیاری از کشورهای اسلامی حتی غیر اسلامی نیز در روز قدس در حمایت از مظلومیت فلسطین به پا می‌خیزند.

وی با بیان اینکه مسئله فلسطین و حضور در راهپیمایی روز قدس امسال از اهمیت ویژه ای برخوردار است، گفت: آمریکا در سال قبل قدس را پایتخت و سفارت اسرئیل اعلام کرد و قصدش این بود که کشورهای دیگر همراهی کنند که موفق نشد.

رئیس هیأت نظارت و بازرسی شورای نگهبان استان همدان ادامه داد: امروز موضوعی که استکبار جهانی و صهیونیست دنبال و مطرح می‌کنند، همان " معامله قرن" است که می‌خواهند به نوعی فلسطین و قدس را با دلارهای نفتی کشورهای حاشیه خلیج فارس معامله کنند؛ البته آنها در این جایگاه و اندازه نیستند، چراکه قدس از آن فلسطین و اسلام است و فلسطینیان و مسلمانان جهان از آرمانشان کوتاه نخواهند آمد.

وی اذعان داشت: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند اگر تصمیمی برای قدس گرفته شود، تنها مردم فلسطین و مسلمان هستند که نسبت به قدس تصمیم گیرنده خواهند بود، و قبل از آنکه معامله قرن نوشته شود، حتما روبه شکست و زوال است.

مرادی گفت: باتوجه به شکستهای که استکبار و صهیونیسم در منطقه به عنوان فرزند ناخلف استکبار در جریان مقاومت خورده اند، این بار هم مردم منطقه و جهان همراه جبهه مقاومت هستند و آنها نفس‌های آخر را می کشند .

وی خاطرنشان کرد: اینکه صهیونیسم و استکبار جهانی طرح های را از پایتخت اسرائیل در قدس گرفته تا معامله قرن را مطرح می کنند، تنها تقلاهایی است که غرق شدن استکبار و صهیونیسم را نشان می‌دهد.

رئیس هیأت نظارت و بازرسی شورای نگهبان استان همدان تأکید کرد: باتوجه به این مسئله وظیفه و تکلیف ماست که باشکوه‌تر از هرسال در راهپیمایی روز قدس امسال شرکت کنیم.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت