وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 9 خرداد 1398 ساعت 15:50   |   کد مطلب: 36567
رئیس پلیس راهور استان از اجراي طرح ترافيكي در روز قدس سال جاری خبر داد.

به گزارش نافع، سرهنگ"محمود فکری" گفت: پليس راهنمايي و رانندگي استان همدان با آرزوي قبولی طاعات و عبادات هم استاني هاي عزيز و به منظور برگزاري هر چه با شكوه تر مراسم روز جهاني قدس و پيشگيري از وقوع تصادفات و گره هاي ترافيكي، محدوديت هاي ترافيکي در روز جمعه مورخ 10/3/98  را به شرح ذيل اجرا خواهد کرد:

- از ساعت 09:00 صبح به بعد تردد وسايل نقليه شخصي از خيابان هاي منتهي به ميدان حضرت امام خميني(ره ) ممنوع مي باشد.

- از ساعت 10:00 صبح به بعد و با شروع تجمع راهپيمايان عزيز در ميدان حضرت امام خميني ( ره ) محدوديت تردد براي كليه وسايل نقليه (خودرو و موتورسيكلت) در ميدان امام و شش خيابان اصلي منتهي به آن در شهر همدان به اجرا درخواهد آمد.

- توقف در خيابان شريعتي از ميدان حضرت امام( ره) تا ميدان شريعتي و در خيابان پاسداران از ميدان شريعتي تا كوچه منتهي به حمام صفا از ساعت 07:30 روز جمعه تا پايان مراسم نماز جمعه ممنوع مي باشد و در صورت پارك وسايل نقليه نسبت به انتقال آنان توسط جرثقيل اقدام خواهد شد .

- همزمان با عبور راهپيمايان از خيابان شريعتي و تقاطع خواجه رشيد ، تردد وسايل نقليه از سمت ميدان امام زاده عبداله و ميدان آرامگاه به سمت تقاطع خواجه رشيد ممنوع مي باشد .

- پس از ورود راهپيمايان به ميدان شريعتي و حسينيه حضرت امام ( ره ) تا پايان مراسم نماز جمعه تردد كليه وسايل نقليه از سمت سه راهي شهيد زماني ، سه راهي شكريه ، خيابان مهديه جنب كانون مهديه و تقاطع خواجه رشيد به سمت ميدان شريعتي و خيابان پاسداران ممنوع مي باشد. 

در ساير شهرستانهاي تابعه نيز محدوديتهاي ترافيکي برابر سنوات گذشته و از ساعت 0900 به اجرا گذاشته خواهد .

توضيحات :

- ورود موتورسيكلت به داخل جمعيت راهپيمايان ممنوع بوده و از تردد آنان در محدودهاي اجراي طرحهاي ترافيكي ممانعت بعمل خواهد آمد .

- توقف در داخل كوچه ها و خيابان هاي منتهي به مسير انجام مراسم راهپيمايي تا فاصله 50 متري ممنوع مي باشد.

- درصورت توقف وسايل نقليه در مسير انجام راهپيمايي و حريم اعلام شده در بند فوق ، وسايل نقليه اعم از خودرو و موتورسيكلت توسط جرثقيل منتقل خواهد شد .

لذا پليس راهنمايي و رانندگي از رانندگان عزيز در خواست مي نمايد:

1- از پارک خودرو و موتورسيكلت درمسيرهاي راهپيمايي جداً خودداري نمائيد .

2- به دليل جلوگيري از بروز گره هاي ترافيكي از شهروندان تقاضا مي گردد حدالامكان از وسايل نقليه شخصي كمتر استفاده نمايند و يا خودروهاي خود را در فاصله بيشتري با محل تجمع و تردد راهپيمايان و در محلهايي كه توقف آنان مشكلات ترافيك را ايجاد نمي نمايد ، پارك كنند.

با همكاري و انتخاب مسير هاي جايگزين ما را در اجراي هرچه بهتر طرح هاي ترافيكي ياري نمايند .
انتهای پیام/

دیدگاه شما