وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 9 خرداد 1398 ساعت 15:20   |   کد مطلب: 36565
در بیانیه مشترک امام جمعه، نماینده و فرماندار تویسرکان تأکید شد
مردم در راهپیمایی با شکوه و حماسی روز قدس خواستار نفی ظلم و توقف اشغال فلسطین هستند
امام جمعه،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان با صدور بیانه مشترکی مردم را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کردند.

به گزارش نافع،  امام جمعه تویسرکان و نماینده  مردم مجلس  و فرماندار این شهرستان  به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر کردند.

در این بیانیه آمده است: روز قدس میراث گرانبهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی(ره) است که بیانگر اعتقاد به ضرورت وحدت و انسجام ملت‌های مسلمان در برابر زورگویان و صهیونیسم است.

همچنین در این بیانیه تاکید شده است: حضور مردم در روز قدس هم برای اجرای نظر حضرت امام(ره) است و هم در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری بویژه در سال جاری که با افزایش ددمنشی های رژیم غاصب صهیونیستی و حیله گری های آمریکای جهانخوار مواجه هستیم به این معنااست یکبار دیگر  به جهانیان اعلام کنیم مسجد الاقصی قبله اول و فلسطین سرزمین مقدس مسلمان‌ها است و هرگز این سرزمین و آوارگی ملت فلسطین فراموش نخواهد شد.

 در بخشی از این بیانیه آمده که؛ مردم ایران اسلامی با حضور در تظاهرات روز قدس، چهره واقعی و رحمانی دین مبین اسلام را به جهانیان معرفی و نفرت خود را از رژیم صهیونیستی و گروه‌های تروریستی وابسته به آن اعلام و یکصدا با هم فریاد آزادی فلسطین را سر می‌دهند.

در این بیانیه گفته شده است: امت شریف ایران اسلامی با حضور حماسی خود در راهپیمایی روز قدس ثابت خواهند کرد که خواستار نفی ظلم و توقف اشغال، کشتار کودکان و آدم کشی هستند و با آگاهی و بصیرتی ستودنی از حقوق ملت مظلوم فلسطین دفاع می‌کنند و به فضل الهی با وحدت، حماسه‌ای بزرگ در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، خلق و برگ زرین دیگری را در تاریخ انقلاب رقم می‌زنند.

همچنین در این بیانیه می خوانیم، اینجانبان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان به درگاه خداوند متعال، از همه گروهها، جریانها، احزاب و تشکلها و مردم شریف، ولایتمدار و روزه دار شهرستان تویسرکان دعوت می کنیم بار دیگر با حضور گسترده و معنادار خود در راهپیمائی روز قدس همراه با ملت بزرگ سایر نقاط ایران و آزادی خواهان جهان، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بلند امام خمینی (ره) و پیروی از منویات رهبرمعظم انقلاب، حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین و انزجار از صهیونیست ها و حامیان آنان را اعلام کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت