آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 9 خرداد 1398 ساعت 12:29   |   کد مطلب: 36563
رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و فلسطین با بیان اینکه هزینه ۷ تریلیون دلاری امریکا در عراق، سوریه، لبنان و فلسطین و سایر کشور های منطقه برای تحقق معامله قرن بوده است گفت: سناریو معامله قرن به نتیجه نخواهد رسید و نیروهای مقاومت در جهان اسلام مانع تحقق این سناریو می شوند.

امیر خجسته پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار نافع با اشاره به حضور مردم در روز قدس اظهار داشت: مردم در روز قدس با توجه به شرایطی که آمریکا در منطقه ایجاد کرده نشان خواهند داد که محور اصلی و ام القرای جهان اسلام، جمهوری اسلامی است.

وی افزود: کشوری که توطئه های منطقه را خنثی و خاموش می کند جمهوری اسلامی است.
رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و فلسطین با بیان اینکه در روز قدس مردم بار دیگر نقش‌آفرینی موثری خواهند داشت عنوان کرد:
  در ایران و جهان اسلام مردم، نیروهای مقاومت و نیروهای انقلابی با حضور خود از فلسطین حمایت می کنند و نقش آفرینی خواهند داشت.

خجسته با اشاره به معامله قرن و محقق نشدن این سناریو تاکید کرد: اتفاقاتی که در منطقه رخ می‌دهد بار دیگر آمریکا را زمین‌گیر می‌کند و ۷ تریلیون دلار که امریکا در عراق، سوریه، لبنان و فلسطین و سایر کشور های منطقه هزینه کرده است برای  تحقق معامله قرن بوده اما به نتیجه نخواهد رسید.
وی ادامه داد: مقاومت و نیروهای  انقلابی در جهان اسلام در برابر زیاده خواهی های آمریکا ایستاده اند و مانع تحقق سناریو معامله قرن می شوند و در این راستا قطعا نقش آفرینی اثرگذاری دارند.
رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و فلسطین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه نقشه کشورهای سرسپرده منطقه در همراهی با آمریکا برای معامله قرن چیست، تصریح کرد:
 دولت‌های ذلیل و سرسپرده منطقه خودشان متزلزل، نامشروع و غیر مردمی هستند و با توجه به این اوضاع و احوال معامله قرن را برای بقای خودشان انجام می‌دهند.
خجسته با بیان اینکه کشور های سرسپرده منطقه ناچارند که از آمریکا و اسرائیل حمایت کنند گفت:
  مردم با بیداری اسلامی که در منطقه رخ داده تکلیف دولت های خود فروخته را تعیین خواهند کرد و
 دولت های منطقه هم یکی پس از دیگری از هم فرو خواهند پاشید و این علائم مشاهده می‌شود.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما