وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 8 خرداد 1398 ساعت 09:21   |   کد مطلب: 36529
جلسه هماهنگی ادارات و دستگاههای استان همدان جهت برگزاري باشکوه نماز عيد فطر و استقبال از مسافران تعطيلات عيد فطر برگزار شد.

به گزارش نافع،جلسه هماهنگي برگزاري باشکوه نماز عيد فطر و استقبال از ميهمانان تعطيلات عيد سعيد فطر با حضور مديران دستگاههای و ادارات استان برگزار شد.

 

«وحید علی ضمیر» در این جلسه در خصوص اقدامات شهرداري همدان براي برگزاري باشکوه نماز عيد سعيد فطر در تپه مصلي گفت: خط‌کشي خيابان‌هاي منتهي به جايگاه نماز، رنگ آميزي جدول‌ها و حفاظ‌هاي موجود در مسير مصلي، نصب و گل آرايي طاق نصرت و گل آرايي جلوي محراب و جايگاه و مسير مصلي در محل برگزاري نماز در حال انجام است.

 

معاون خدمات شهري شهردار همدان بیان کرد: دین اسلام دین وحدت و یکپارچگی است و خداوند اولین روز بعد از ماه رمضان را عید قرار داده است و حضور مسلمانان و وحدت آنان  در نماز باشکوه است.

 

وی به خدمات رسانی جهت رفاه حال نمازگزاران در عید فطر اشاره کرد و گفت:   پاک سازي، جمع آوري نخاله، رفع نواقص جزيي، راه‌اندازي سرويس‌هاي بهداشتي، لکه گيري مسيرهاي منتهي به مصلي و اقدامات لازم براي جايگاه سخنراني، تهيه و توزيع کيسه‌هاي کفش، توزيع بروشور و نقشه مسير تاکسي‌ها و اتوبوس‌ها جهت انتقال نمازگزاران، چاپ و نصب بنر تبريک عيد در مصلي، تهيه و توزيع بسته‌هاي پذيرايي در ايستگاه‌هاي صلواتي و... انجام مي‌شود.

 

علی ضمیر در ادامه گفت: معاونت اتوبوسراني و تاکسيراني نيز با اختصاص اتوبوس به صورت رايگان در مبدأ به منظور انتقال نمازگزاران به مصلي و برگشت آنان به مبادي اوليه خواهد پرداخت، همچنين در همين راستا 50 دستگاه ون هم در معابر پيراموني مصلي به خدمات رساني مي‌پردازند.

 

معاون خدمات شهري شهردار همدان با بيان اينکه نيروهاي سازمان آتش‌نشاني نيز در اطراف مصلي با درنظر گرفتن تمامي نکات ايمني در روز عيد سعيد فطر خدمات‌رساني خواهند کرد، خاطرنشان کرد: سازمان آتش‌نشاني با تجهيزات و ماشين‌آلات آتش‌نشاني در نقاط تعيين شده استقرار مي‌يابد.

 منبع:شبستان

 انتهای پیام

دیدگاه شما