وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 8 خرداد 1398 ساعت 08:29   |   کد مطلب: 36525
مردم شهرستان بهار مردمی سخاوتمند و دست به خیر هستند که همواره در هر زمانی نیازمندان و مستمندان را فراموش نکرده و این کمک ها را برکت زندگی خود می دانند.

به گزارش نافع،  به همین جهت مراکز خیریه متعددی نیز در شهر فعالیت کرده و به طور مستمر، نیازمندان را تحت پوشش قرار داده و کمک های مردمی را در مقاطع مختلف به دست مستمندان می رسانند.
مرکز نیکوکاری و آستان قدس نیز از جمله این مراکز خیریه هستند که ماه رمضان امسال به توزیع سبد غذایی و صرف افطاری بین محرومان می پردازند.
سیف الله یونسی مسئول مرکز نیکوکاری شهر بهار گفت: در ماه مبارک رمضان و به مناسبت شب های مبارک قدر تعداد 330 سبد غذایی شامل برنج، روغن، ماکارونی، مرغ، قند و شکر به ارزش یکصد هزار تومان تهیه شده و تا قبل از شب بیست و یکم رمضان بین نیازمندان توزیع شد. علاوه بر این بیش از 500 پرس غذای گرم آماده شده و بین نیازمندان توزیع خواهد شد.
عبدالله رجبی مسئول آستان قدس رضوی در بهار نیز به اقدامات آستان در ماه رمضان اشاره کرد و گفت: تعداد 230 سبد غذایی بین 230 خانواده محروم شهرستان و همچنین تعداد 900 نان محلی در ابتدای ماه رمضان توزیع شده و دو راس گوسفند اهدایی خادمیاران قربانی شده و گوشتش بین نیازمندان توزیع شده است.
وی با اشاره به برنامه های فرهنگی آستان در شب های قدر و ویژه ماه رمضان گفت: مراسم محفلی با قرآن با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهار شامل قرائت قرآن و سخنرانی پنج شنبه همین هفته برگزار می شود همچنین همچون سال گذشته شب های قدر در مسجد مسکن مهر تا سحر برنامه شب قدر داریم و هر شب بین ششصد نفر افطاری و سحری توزیع خواهیم کرد.
به گزارش خبرنگار نافع مردم شهرستان بهار نه تنها در ایام خاص همچون ماه رمضان بلکه در همه ایام سال بخشی از درآمد خود را صرف امور خیریه و به ویژه کمک به مستمندان کرده و اعتقاد قلبی به برکت این کمک ها دارند.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت