وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 7 خرداد 1398 ساعت 13:10   |   کد مطلب: 36520
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: من از شخص شکایت نکرده ام بلکه دفتر اینجانب از کانال تلگرامی که حدود دو سال است که علیه من تخریب ها و افترا ها و تهمت ها ی متعدد در فضای مجازی پخش می کنند، شکایت کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین احد آزادی خواه در گفت‌وگو با خبرنگار نافع، با اشاره به انتشار خبری درباره شکایت نماینده ملایر از یک بسیجی اظهار داشت: این کذب محض است که برخی افراد بیکار و فرصت طلب و ماجراجو که متاسفانه اخلاق را زیر پا گذاشته و یک سری شایعات در فضای مجازی منشر می کنند.
وی افزود: من از شخص شکایت نکرده ام بلکه دفتر اینجانب از کانال تلگرامی که حدود دو سال است که علیه من تخریب ها و افترا ها و تهمت ها ی متعدد در فضای مجازی پخش می کنند، شکایت کرده است.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت:  همه اسناد این مسئله  موجود است و از باب تشویش اذهان عمومی و  نشر اکاذیب و که مصادیق آن کاملا مشخص است ، دفتر من هم به دادستانی اطلاع داد و صرفا از کانال تلگرامی شکایت شده است نه از فرد خاص و دادستانی هم پیگیری کرده است.
وی گفت:  سال های سال است که  من با جامعه بسیجی شهرستان ارتباط وسیعی داشته و مرتب در برنامه های بسیج حضور دارم  و هرگز قانع نیستم به خاطر یک انتقاد از یک بسیجی شکایت کنم و این را یک مروت سیاسی نمی دانم و هرگز این کار را نکرده و نمی کنم.
حجت الاسلام آزادی خواه افزود:  این کانال تلگرامی که علیه من تخریب کرده است و به همین دلیل  شکایت انجام شده و  اسیکرین شات ها و کپی اکاذیب همه موجود است و حتی برخی از آنها ورد به حریم خصوصی بوده  و از نظر دادستان هم مصادیق مجرمانه است.
انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت