آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 8 خرداد 1398 ساعت 08:57   |   کد مطلب: 36494
سرپرست فرمانداری اسدآباد با بیان اینکه مردم ایران به خصوص اسدآباد درک و فهم سیاسی بالایی از موضوع قدس دارند، گفت: برای حضور در راهپیمایی این روز نیاز به دعوت نیست چرا که مردم فهیم هستند و تحقق وحدت و همبستگی را دغدغه خود می دانند.

لیلا امیدی در گفت‌وگو با خبرنگار نافع؛ بااشاره به اینکه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس نامگذاری شده است، اظهار کرد: امسال نیز همانند سالهای گذشته راهپیمایی باشکوهی در اسدآباد برگزار خواهد شد.

وی گفت: مسیر راهپیمایی روز قدس امسال را از مقابل حسینیه آیت الله خامنه ای(دفتر امام جمعه) تا میدان غدیر اعلام کرد و گفت: این راهپیمایی به مسجد جامع ختم می شود.

سرپرست فرمانداری اسدآباد گفت: سخنران راهپیمایی روز قدس نماینده مردم در مجلس است و سپس خطبه های نماز جمعه خواهد بود،

وی روز قدس را نماد استکبارستیزی دانست و افزود: و به فرموده رهبر انقلاب اسرائیل 25 سال آنیده را به خود نخواهد دید .

امیدی با بیان اینکه هر انسان آزاده ای نسبت به مسئله قدس حساسیت دارد و درواقع روز قدس یک روز ملی، اعتقادی، اسلامی و نقطه اتحاد بشریت برای تجدید حیات و ارزشهای الهی وانسانی است.

 وی بر حضور مسئولان دستگاههای اجرایی با تمام قوت تأکید کرد و گفت: برای حضور در راهپیمایی این روز نیاز به دعوت نیست چرا که مردم فهیم هستند و تحقق وحدت و همبستگی را دغدغه خود می دانند.

سرپرست فرمانداری اسدآباد اذعان داشت: مردم ایران به خصوص اسدآباد درک و فهم سیاسی بالایی از موضوع قدس دارند و حتما در این راهپیمایی حاضر و مشتی بر دهان اسرائیل و صهیونیست خواهند زد.
 انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت