آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 4 خرداد 1398 ساعت 20:16   |   کد مطلب: 36472
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان رزن گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان، عملیات آبرسانی به روستای"جامیشلو" به پایان رسید و ۲۸۰ خانوار از مشترکین روستایی از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی، بهره مند شدند.

به گزارش نافع، محمد ابراهیم فراهانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه تأمین آب شرب سالم و پایدار یکی از وظایف تعریف شده برای آبفار است، گفت: در این راستا و با توجه به کمبود آب شرب در روستای "جامیشلو" تأمین آب این روستای در نیمه دوم سال ۹۷ در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه روستای جامیشلو از روستاهای توابع بخش مرکزی شهرستان رزن است، عنوان کرد: این روستا با ۲۸۰ خانوار و جمعیتی نزدیک به ۸۴۶ تن با کمبود آب شرب مواجه بود.

فراهانی با توضیح اینکه در راستای آبرسانی به این روستا حفر چاه دستی به عمق ۳۰ متر و ۱۱۵ گالری در دستور کار قرار گرفت، بیان کرد: اجرای خط برق به طول ۱۰۰ متر، نصب ترانس برق و همچنین اجرای خط پمپاژ به طول یک هزار و ۵۰۰ متر با لوله شماره ۱۱۰ میلیمتر عملیاتی شد.

وی با بیان اینکه تجهیز و راه اندازی چاه مذکور با هزینه‌ای افزون بر ۵ هزار و ۵۰۰ میلیون ریال، به صورت تعهدی و با استفاده از ظرفیت پیمانکار بخش خصوصی عملیاتی شد، اظهار داشت: با راه اندازی و بهره برداری از این طرح؛ ۸۴۶ نفر از مشترکان روستایی استان همدان در روستای "جامیشلو" از آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند شدند.
منبع:ایرنا
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت