وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 4 خرداد 1398 ساعت 14:17   |   کد مطلب: 36470
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از کشف و ضبط ۲ تن قند تنظیم بازار از یک منزل مسکونی خبر داد و گفت: یکی از عمده فروشان بازار همدان، ۲ تن قند را در منزل خود احتکار کرده بود.

به گزارش نافع، به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان همدان، علیرضا حسن پور اظهار کرد: با اقدام تیم گشت مشترک تعزیرات حکومتی از یک منزل مسکونی در روستاهای اطراف همدان مقدار ۲ تن قند تنظیم بازار و تعداد بیش از ۱۰۰۰ عدد برچسب قند طرح تنظیم بازار کشف شد
وی تصریح کرد: حسب گزارش مردمی مبنی بر نگهداری مقدار زیادی قند دریک منزل مسکونی، گشت مشترک تعزیرات حکومتی با اقدام به موقع وفوری به محل مراجعه و مقدار ۲ تن قند ویژه تنظیم بازار و بیش از ۱۰۰۰ عدد برچسب مخصوص قند طرح تنظیم بازار که به طور ماهرانه ای از روی بسته ها جدا شده بود کشف، پرونده برای رسیدگی به شعبه ویژه ارجاع و بلافاصله دستور تعطیلی واحد صنفی نامبرده در بازار صادر شد.
حسن پور خاطرنشان کرد: از مردم عزیز بابت کمک و همکاری با خادمان خود در تعزیرات حکومتی قدردانی و تلفن ۳۲۵۲۳۴۴۲ اداره کل، تلفن گویای ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت و تارنمای t135.ir برای گزارشات مردمی اعلام می شود.
جریمه ۱۷۰ میلیون تومانی دکوراسیون داخلی
وی افزود: یک واحد صنفی طراحی دکوراسیون داخلی توسط تعزیرات حکومتی همدان ۱۷۰ میلیون تومان جریمه شد. حسن پور تصریح کرد: با شکایت شاکی خصوصی این واحد صنفی به اتهام تقلب در خدمات کاغذ دیواری و کناف جریمه شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان اظهار کرد: با توجه به شکایت شاکی خصوصی از یک واحد صنفی مبنی بر تقلب در ارائه خدمات کاغذ دیواری و کناف ، پرونده ای در هیأت بدوی تعزیرات حکومتی همدان تشکیل شد و پس از کارشناسی و احراز تخلف، متهم به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۱۳۶ میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت و استرداد مبلغ ۵۶۸ میلیون ریال به شاکی خصوصی محکوم شد.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت