وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 31 ارديبهشت 1398 ساعت 12:04   |   کد مطلب: 36428
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اسدآباد از توزیع 100 بسته حمایتی در بین خانواده های نیازمند این شهرستان از محل نیات واقفین خبر داد.

علی قبادی در گفت‌وگو با خبرنگار نافع، از توزیع 100 بسته حمایتی در بین خانواده های نیازمند در ماه مبارک رمضان خبر داد و اظهار کرد:  همزمان با اجرای ویژه برنامه ضیافت الهی و ایام ماه مبارک رمضان در قالب طرح دست‌های مهربانی 150 بسته حمایتی و سبد کالایی غذایی  در بین خانواده های مستمند و ایتام  شهرستان اسدآباد توزیع شد.

وی گفت: این بسته های حمایتی از محل اجرای نیات مرتبط با موقوفات این شهرستان  تأمین و با همکاری نهادهای حمایتی در بین اقشار کم در آمد توزیع شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اسدآباد با بیان اینکه هر بسته حمایتی به ارزش 120 هزار تومان شامل مرغ گرم ، برنج، رب ، روغن مایع ، ماکارونی و پنیر است، تصریح کرد: این بسته ها از محل موقوفات واقف خیراندیش مرحوم حاجی خان بکائی تأمین و در اختیار خانواده های نیازمند شهرستان اسدآباد قرار گرفت که مجموع هزینه های این بسته‌های حمایتی 12 میلیون تومان برآورد شده است.

وی عنوان کرد: طرح دست‌های مهربانی یکی از اصلی ترین طرح‌های سازمان اوقاف و امور خیریه در راستای کمک به نیازمندان جامعه به شمار می‌رود که با هدف اجرای امینانه نیت واقفان و کمک به نیازمندان در تمامی ایام سال به مرحله اجرا در می‌آید.

قبادی از میزبانی 2 بقعه شاخص این شهرستان از ویژه برنامه ضیافت الهی ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود : در این ویژه برنامه مبلغین بومی و اعزامی از حوزه علمیه قم اقدام به تبلیغ و فرهنگ سازی اسلام ناب و آموزه های دینی و اشاعه فرهنگ اسلامی و پاسخگویی به مسائل اعتقادی و احکام را بر عهده دارند.

وی خاطرنشان کرد: این ویژه برنامه هر ساله از اول تا پایان ماه مبارک رمضان در بقاع متبرکه شاخص سراسر کشور برگزار می شود.
انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت