آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 ساعت 13:47   |   کد مطلب: 36422
رئیس هیئت کشتی استان همدان گفت: مسابقات جام سردار شهید حاج حسین همدانی در مهرماه برگزار می‌شود و برگزاری هرساله این جام را در تقویم مسابقات ثبت می‌کنیم.

به گزارش نافع، حمیدرضا یاری شامگاه یکشنبه  در جلسه نشست رئیس هیئت کشتی همدان با جامعه داوری کشتی استان، اظهار داشت:  مشکل کشتی همدان پول و مسائل مالی نیست؛ مشکل اصلی کشتی همدان نبود همدلی است و ورزش اول همدان تنها با وفاق به جایگاه اصلی خود می‌رسد.

وی افزود: کشتی استان همدان مدال آور المپیک و مسابقات جهانی و آسیایی پرورش داده، اما در حال حاضر  خبری از افتخارآفرینی کشتی‌گیران استان در میادین ملی و جهانی نیست.

رئیس هیئت کشتی استان همدان با اشاره به این که تعداد کمی در جامعه کشتی استان به دنبال نام و نان هستند گفت: این افراد زمانی که از مسئولیت خود به هر دلیلی کنار گذاشته می‌شوند بازی را بهم می‌زنند و حاشیه سازی می‌کنند.

یاری عنوان کرد: وقتی خودم به عنوان رئیس هیئت از ورود به کشتی انگیزه مالی ندارم اجازه نمی‌دهم برخی افراد با چنین انگیزه‌ای برای ورزش اول استان حاشیه سازی کنند و بازی را بهم بزنند.

وی با اشاره به این که یک ماه است که برای ایجاد وفاق همدلی بین اهالی کشتی استان تلاش کرده‌ام تصریح کرد: اگر احساس کنم فرد یا افرادی در حال تحریک دیگران و حاشیه سازی هستند جرات آن را دارم که نامشان را مطرح و با آنها برخورد کنم.

یاری با اشاره به این که 20 سال است در حوزه‌های مختلف در استان مدیر بودم تاکید کرد: با  جوسازی یکی، دو نفر خراب نمی‌شوم و نوع برخورد با این افراد را می‌دانم.

رئیس هیئت کشتی استان همدان با اعلام این که برای سال 98 به غیر از اعزام به مسابقات کشوری،  برگزاری 37 مسابقه درون استانی برنامه ریزی شده است گفت: این مسابقات پس از پایان ماه مبارک رمضان کلید می‌خورد و از مسئول برگزاری مسابقات هیئت درخواست کردم تمام این 37 مسابقه بدون کم و کاست برگزار شود.

یاری در رابطه با نشست چند روز گذشته خود با جامعه مربیان کشتی استان هم اظهار داشت: در این جلسه به این نتیجه رسیدیم که تیم‌های استان سرمربی داشته باشند و از مربیان سازنده نیز در کادر تیم استفاده شود.

وی افزود: سرمربی مانند کاتالیزور عمل می‌کند و تیم باید سرمربی داشته باشد و در کنار وی مربیان سازنده که کشتی‌گیران را پرورش داده‌اند در اردو حضور داشته باشند.

رئیس هیئت کشتی استان همدان با اشاره به این که مربیان سازنده استان به من اعتماد کنند تاکید کرد: اجازه نخواهم داد حق مربیان سازنده تضعیف شود. با تمام قدرت از مربیان سازنده حمایت می کنم ومربیان کم کار هم جایی در این هیئت نخواهند داشت.

یاری  با اشاره به این که به گونه‌ای در تیم‌های استان کادرسازی کردیم که سلیقه شخصی در انتخاب‌ها دخیل نباشد گفت: هر مربی سازنده‌ای که شاگردش در مسابقات کشوری مقام بیاورد مورد تقدیر و تشویق هیئت قرار می‌گیرد.

وی  تصریح کرد: هر میزان در بحث مربیان و داوران سرمایه‌گذاری کنیم ضرر نخواهیم کرد و با ایجاد انگیزه برای مربیان و داوران موتور کشتی همدان را به حرکت درمی‌آوریم.

رئیس هیئت کشتی استان همدان با اشاره به این که برنامه‌های تدوین شده و مناسبی برای مسابقات سال 98 تدارک دیده‌ایم عنوان کرد: مسابقات جام سردار شهید حاج حسین همدانی در مهرماه برگزار می‌شود و برگزاری هرساله این جام را در تقویم مسابقات ثبت می‌کنیم.

یاری با بیان این که بی‌تردید بعد از پایان دوره 4 ساله ریاست حتما از مسئولیتم کنار میکشم تا سرپرست شرایط برگزاری انتخابات را فراهم کند گفت: اگر جامعه کشتی از عملکردم راضی بودند و علاقه داشتند که در این مسئولیت حضور داشته باشم در انتخابات ثبت نام می‌کنم در غیر اینصورت در انتخابات شرکت نخواهم کرد. در دوران حضورم در هیئت کشتی استان اجازه نمی‌دهم زیاده‌خواهان به رفتارشان ادامه بدهند.

تجلیل از رئیس سابق کمیته داوران

به گزارش تسنیم، پس از صحبت‌های رئیس هیئت کشتی، رییس کمیته داوران هیئت کشتی استان همدان و روئسای کمیته داوران هیئت‌های شهرستان‌ها به بیان دیدگاه‌ها و پیشنهاد‌های خود از جمله توجه به جامعه داوران، حل مشکلات موجود در بخش سخت افزاری داوران، نهادینه شدن شیوه‌ای در هیئت برای پرداخت مطالبات داوران و تعامل روسای هیئت‌های شهرستان با داوران پرداختند.

همچنین در پایان این نشست از مسعود چوبین رئیس سابق کمیته داوران کشتی استان همدان توسط رئیس هیئت تقدیر به عمل آمد.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت