آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 ساعت 11:02   |   کد مطلب: 36420
گروه فعالیت های قرآنی رئیس اتحادیه مدغم قرآنی استان همدان از برگزاری اولین دیدار جامعه قرآنی استان با نماینده ولی فقیه در همدان و محفل بزرگ قرآنیان استان خبر داد.

به گزارش نافع، جواد سعیدی، رئیس اتحادیه مدغم قرآنی استان همدان، در گفت و گو با ایکنا از همدان، از برگزاری اولین دیدار جامعه قرآنی استان همدان با نماینده ولی فقیه در استان و محفل بزرگ قرآنیان همدان خبر داد.
وی با بیان اینکه این دیدار ساعت 18:30 روز چهارشنبه، یکم خردادماه در محل دفتر امام جمعه انجام خواهد شد، افزود: در این دیدار 300 نفر از اساتید، قاریان، حافظان، مدرسان، مدیران و فعالان قرآن استان با آیت الله شعبانی دیدار خواهند داشت.
سعیدی اشاره ای به بخش های مختلف این برنامه اضافه کرد: در این مراسم، تعدادی از قراء، مرتلان و حفاظ ممتاز بین المللی و کشوری در استان، به تلاوت آیات کلام وحی خواهند پرداخت.
رئیس اتحادیه مؤسسات قرآنی استان همدان ادامه داد: اجرای گروه هم خوانی «سیدالاحرار» به عنوان یکی از گروه های تواشیح ممتاز کشوری در استان و ارائه گزارش و مطالبات جامعه قرآنی استان از سوی رئیس اتحادیه از دیگر بخش های این دیدار است.
وی با اشاره به اینکه در این دیدار نماینده ولی فقیه در استان به ایراد سخنان خود خواهند پرداخت، ابراز کرد: سخنران ویژه مراسم سردار مرتضی طلایی، رئیس هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات قرآنی کشور و فرمانده اسبق نیروی انتظامی استان تهران خواهد بود.
رئیس اتحادیه مؤسسات قرآنی استان همدان بیان کرد: در این مراسم از 25 پیشکسوت، و فعال قرآنی استان نیز تقدیر می شود.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت