آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 ساعت 09:57   |   کد مطلب: 36419
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار همدان با اشاره به خبر واگذاری سیلوی همدان با قيمت پايين به بخش خصوصی گفت: موضوع را پيگيری می‌كنيم تا كار غير قانونی انجام نشده باشد.

به گزارش نافع، به نقل از فارس، بعد از مصاحبه با مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 13 و گلایه‌مندی‌اش از واگذاری شرکت غله و سیلوی همدان آن هم نه با مزایده که با مذاکره و قیمت بسیار پایین و درخواست از مسوولان استان از جمله نمایندگان مجلس و استاندار برای پیگیری این موضوع به سراغ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار رفتیم.

ظاهر پورمجاهد با بیان اینکه این واگذاری‌ها قبل از مسئولیت بنده رخ داده و در جریان امور نیستم اظهار کرد: بعد از مطالعه مصاحبه مدیرعامل شرکت غله تماس گرفتم و گفتم هر کمکی لازم باشد انجام خواهیم داد تا این روند در مسیر اصلی و قانونی خود پیش رود. 

وی با بیان اینکه هر کاری باید در چارچوب قانون انجام گیرد و حقوق مردم نیز رعایت شود گفت: اموالی که به نام دولت است در اصل دولت به نمایندگی از مردم آنها را در اختیار دارد و باید به مجرای اصلی برگردد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار همدان با تاکید به اینکه هرجا از مسیر قانون منحرف شده باشیم باید برگردیم افزود: اگر در این مسئله قانون رعایت شده باشد مسیر خود را طی می‌کند و اگر منحرف شده و قیمت پایین‌تر باشد، استان و استانداری نیز پیگیر خواهد شد تا حقوق مردم و دولت حفظ شود.

وی گفت: شک نکنید این موضوع پیگیری خواهد شد و اگر قانونی نباشد اجازه چنین اتفاقی را نخواهیم داد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت