آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 26 ارديبهشت 1398 ساعت 08:55   |   کد مطلب: 36360
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران گفت:هر چقدر جلوترمی رویم بر مردم عالم هویداتر می شود که هر روز انقلاب اسلامی درشرایط برتر و پیروزی قرار گرفته و استکبار جهانی در موضع انفعال قرارمیگیرد.

به گزارش نافع، سردار علی فدوی در مراسم سالگرد ارتحال آیت‌الله «شیخ محمد بهاری» همراه با گرامی‌داشت 610 شهید والامقام شهرستان بهار و یادبود شهید روحانی «مصطفی قاسمی» شهید ترور همدان با حضور  آیت‌الله «موسوی اصفهانی» مدیر حوزه علمیه همدان گفت: شیخ محمد بهاری و آیت الله ملاحسینقلی همدانی نقش ویژه ای در سلسله علمای انقلاب اسلامی داشتند.
سردار فدوی در مراسم بزرگداشت شیخ محمد بهاری: شیخ محمد بهاری و آیت الله ملاحسینقلی همدانی نقش ویژه ای در سلسله علمای انقلاب اسلامی داشتند.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران گفت: وقتی دشمنان برایشان مسلم شد که در برابر ایران نمی توانند نتیحه بگیرند به سراغ حزب الله لبنان و رزمندگان فلسطین و همچنین به سوریه و عراق و افغانستان و یمن رفتند و در هیچ یک از این هماوردی ها نیز پیروز نشدند.
هر چقدر جلوترمی رویم بر مردم عالم هویداتر می شود که هر روز انقلاب اسلامی درشرایط برتر و پیروزی قرار گرفته و استکبار جهانی در موضع انفعال قرارمیگیرد.
انتهای پیام/

دیدگاه شما