آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398 ساعت 11:40   |   کد مطلب: 36341
رئیس بنیاد شهید شهرستان همدان گفت: در مراسم روز پنج شنبه، دوم خرداد ماه، از یادمان نقش برجسته «خواهر دباغ» در باغ‌موزه همدان رونمایی می‌شود.

«مجید صفدریان» در گفتگو با خبرنگار شبستان گفت: سوم خرداد یکی از مهم ترین وقایع تاریخ انقلاب اسلامی و مهم‌ترین نبرد رزمندگان اسلامی در دوران دفاع مقدس است که توانستند با ایمان و اتکای به خداوند، با دستانی خالی این پیروزی بزرگ را رقم بزنند.

 

رئیس بنیاد شهید شهرستان همدان با بیان اینکه این مجموعه همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر چند برنامه شاخص در دستور کار خود دارد افزود: پنج شنبه، دوم خرداد ماه، مصادف با سالروز شهادت شهید محمود شهبازی مراسم یادواره این شهید بزرگوار در باغ موزه همدان برگزار می‌شود.

 

وی اضافه کرد: در این مراسم که با حضور فرماندهان و پرسنل نیرو‌های نظامی، کارکنان دولت، خانواده معظم شهدا و ایثارگر و آحاد مردم برگزار می‌شود، مراسم قرائت زیارت عاشورا، خاطره گویی یکی از رزمندگان عملیات بیت‌المقدس، سخنرانی آیت الله شعبانی و تجدید میثاق با شهدای گمنام به خاک آرمیده در باغ موزه انجام خواهد شد.

 

صفدریان با اشاره به اینکه نقش خانم دباغ در دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس نقش برجسته‌ای است بیان کرد: در این مراسم از یادمان نقش برجسته «خواهر دباغ» در باغ‌موزه همدان رونمایی می‌شود.

 

رئیس بنیاد شهید همدان با اشاره به اینکه با خانواده شهدا و ایثارگر همدان در عملیات الی بیت‌المقدس، عملیات غرورآفرین روز سوم خرداد، دیداری صورت خواهد گرفت عنوان کرد: تعداد شهدای عملیات بیت‌المقدس همدان، 25 شهید است.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما