وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 24 ارديبهشت 1398 ساعت 07:49   |   کد مطلب: 36316
فرماندار شهرستان همدان گفت: برای سالروز بزرگداشت ارتحال امام(ره) باید برنامه‌ها با محتوای نوآورانه، کوتاه و متناسب با نسل جدید تهیه شوند.

به گزارش نافع، جلسه مشترک هماهنگی و برنامه‌ریزی برگزاری مراسم سالروز آزادسازی خرمشهر و سالروز ارتحال امام خمینی (ره) به ریاست فرماندار شهرستان همدان برگزار شد.

حسین افشاری با اشاره به برخی از آثار ارزشمند تالیف شده از امام راحل گفت: متأسفانه در حوزه امام‌شناسی ضعف بزرگی داریم.

وی با اشاره به ضرورت انجام تحقیقات و تهیه آثار بیشتر از امام راحل افزود: خیلی از مشکلات ما که در انتقال فرهنگ بین نسلی با آن مواجهیم از همین مقوله است.

فرماندار شهرستان همدان اضافه کرد: پس از برنامه‌های پیش رو برای بزرگداشت سالگرد ارتحال امام باید به مناسبت آغاز زعامت مقام معظم رهبری پیش بینی‌های لازم برای فضاسازی و دیگر اقدامات انجام شود.

وی تاکید کرد: برنامه‌هایی که به این مناسبت پیش‌بینی می‌شود باید با بهره‌گیری از نخبگان دارای محتوای نوآورانه،کوتاه و متناسب با مخاطب به ویژه نسل جدید باشد.

افشاری با بیان اینکه زیاد بودن برنامه‌ها از نظر تعداد اهمیت ندارد تاکید کرد: آنچه مهم است محتوا و کیفیت مراسم و برنامه‌هاست که باید به گونه‌ای باشد که اثرگذار باشد.

وی با بیان اینکه یک ویژگی برجسته امام به عنوان رهبر دینی این بود که آنچه بیان می‌فرمود خود به آن عمل می‌کرد تصریح کرد: امروز برخی حرف از دین می‌زنند و به آن عمل نمی‌کنند که با این اوصاف بهتر است دهان خود را ببندند.

فرماندار شهرستان همدان در رابطه با سالروز آزادسازی خرمشهر نیز اظهار کرد: این حماسه بزرگ حاصل اراده جوانان رزمنده ما بود که به لحاظ محاسبات نظامی و مقایسه تجهیزات غیر ممکن بود اما جوانان ما با اراده قوی آن را ممکن کردند.

وی افزود: امروز هم باید کارهای ما برای غلبه بر مشکلات پیش رو با اراده و اتکا به سبک مدیریت میدانی و پیشرو باشد.

در این جلسه دستگاه‌های ذیربط اجرایی و خدماتی شهرستان به بیان برنامه‌های پیش‌بینی شده به مناسبت بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و سالروز ارتحال امام خمینی (ره) پرداختند.
منبع:فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما