وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 23 ارديبهشت 1398 ساعت 09:07   |   کد مطلب: 36306
امام جمعه شهر بهار وقوع جنگ نظامی بین ایران و امریکا را بسیار دور از ذهن دانست و گفت: بعید به نظر میرسد که امریکا بخواهد هزینه هنگفتی در منطقه در جنگ با ایران متحمل شود.

حجت الاسلام حاتم نیا در گفتگو با خبرنگار نافع، در خصوص برخی اظهار نظرها در مورد احتمال وقوع جنگ نظامی بین ایران و امریکا گفت: جریان امریکا و انقلاب اسلامی ایران نه تازه است و نه تمام شدنی است و مبارزه حق علیه باطل و جنگی تمام عیار است. این جنگ را در همه عرصه ها دیده ایم این جنگ چه جنگ نظامی باشد، چه جنگ اقتصادی باشد و چه اخلاقی یا اجتماعی یا جنگ روانی باشد در هر حال جنگ بین حق و باطل است.

 حاتم نیا به روایت قرآن و نزاع بین اسلام و یهود و نصارا در زمان پیامبر اشاره کرد و گفت: جنگ بین حق و باطل از زمان پیامبر شروع شده و تا زمان حال نیز ادامه دارد.
وی ادامه داد: جنگ نظامی امریکا با ایران در هشت سال دفاع مقدس اتفاق افتاد و امریکا یک بار جنگ نظامی با ایران را امتحان کرده است و وقوع دوباره جنگ نظامی امریکا بعید است.

حاتم نیا ادامه داد: اگر هم چنین اتفاقی بخواهد بیفتد امریکا ضرر خواهد کرد چرا که در آن زمان ایران خیلی ضعیفتر از زمان حال بود و ما حتی برای سیم خاردار هم مجبور به گدایی از کشورهای همسایه بودیم و امریکا در نهایت نتیجه آن جنگ را دید ولی الان که ایران بسیار قویتر از گذشته و امریکا ضعیفتر شده تصمیم برای جنگ نظامی بسیار دور از ذهن به نظر می رسد و بعید به نظر میرسد که امریکا بخواهد هزینه هنگفتی در منطقه در جنگ با ایران متحمل شود.
انتهای پیام/

دیدگاه شما