وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 22 ارديبهشت 1398 ساعت 15:04   |   کد مطلب: 36296
امام جمعه تویسرکان گفت: امروز غربگرایان هیاهوی و تبلیغات رسانه ای شوم سایه جنگ به راه انداخته اند، تا کوتاهی های خود را پنهان کنند.

«حجت الاسلام موحودی» در گفتگو با خبرنگار نافع، در تویسرکان گفت: طبق آیات مبارک قرآن، آن هایی که با شیطان همراه هستند به طور معمول مردم را از رویارویی با کفار می ترسانند.
وی اظهار کرد: امروز هم که مشاهده می کنیم عده ای مردم از می ترساند که قرار است جنگ شود، در این باره هم آب=یات بسیاری است که روشن کننده راه است آنجا که آمده اگر هم جنگی شود به نفع مسلمانان و مؤمنین هستند و کفار هستند که طعم شکست را می چشند.
امم جمعه تویسرکان افزود: از طرفی دیگر زمانی که عرصه و میدان را محاسبه و درک می کنیم، دشمن توان شروع جنگی را علیه جمهوری اسلامی ایران ندارد، چرا که ما با توجه به آموزه های قرآنی تا توانستیم خود را از نظر تسلیحات دفاعی نظامی ارتقاء و تقویت کرده ایم و از این رو دشمنان خدا از ایران اسلامی می ترسند.
حجت الاسلام موحدی تصریح کرد: مصادق بارز دیگر این مقاومت را در جنگ 48 ساله اسرائیل غاصب و حماس مشاهده کردیم که در این فاصله کوتاه 700 موشک از سوی حمس به سمت غاصبان فلسطین شلیک شد و در نهایت این جنایتکاران اسرائیلی بودند که شروط حماس را پذیرفتند.
وی عنوان کرد: پس اگر دشمن بخواهد جنگی راه بیاندازد، خودشان به خوبی می دانند که شکست سهمگینی را تجربه می کنند و در نهایت به نفع ایران اسلامی خاتمه می یابد.
امام جمعه تویسرکان تأکید کرد: امروز غربگرایان هیاهوی و تبلیغات رسانه ای شوم سایه جنگ به راه انداخته اند، تا کوتاهی های خود را پنهان کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما