وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 22 ارديبهشت 1398 ساعت 14:25   |   کد مطلب: 36292
یک استاد دانشگاه با بیان اینکه اعزام ناو هواپیمابر امریکا به منطقه موضوع جدیدی نیست گفت: جمهوری اسلامی اگر می خواست در طول 40 سال تحت تاثیر جنگ روانی و فشار روانی امریکا باشد امروز اصلا اثری از جمهوری اسلامی نبود و جمهوری اسلامی تحت تاثر جنگ روانی دشمن قرار نمی گیرد.

ابراهیم کارخانه ای امروز در گفتگو با خبرنگار نافع با اشاره به هدف امریکا از حضور در منطقه خلیج فارس گفت: امریکا یک سناریو هدفمندی را در برهه ای که شدیدترین تحریم ها را علیه ملت ایران اعمال کرده است آغاز کرده و علاوه بر فشار اقتصادی و فشار نظامی مذاکره را هم مطرح می کند و این نشان دهنده جنگ روانی است.
نماینده اسبق مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعزام ناو هواپیمابر امریکا به منطقه موضوع جدیدی نیست و در طول 40 سال گذشته بار ها و بارها ناو ها را به خلیج فارس آورده و در منطقه حضور داشته است گفت: جمهوری اسلامی اگر می خواست در طول 40 سال تحت تاثیر جنگ روانی و فشار روانی امریکا باشد امروز اصلا اثری از جمهوری اسلامی نبود. جمهوری اسلامی ایران امروز مقتدر است.
این استاد دانشگاه با اعتقاد به اینکه در داخل کشور برخی از جریانات سیاسی غربگرا متاسفانه مواضعی هم گام با امریکا می گیرند گفت: رسانه های برخی از جریانات سیاسی در داخل کشور نیز در خصوص جنگ با امریکا هم صدا هستند.
وی در پاسخ به این پرسش که هدف جریان غربگرا از طرح سایه جنگ چیست عنوان کرد: طیفی که به دلیل ناتوانی در عرصه اقتصادی و نا توانی درعمل به وعده هایش موفق نبوده و نتوانسته مشکلات مردم را حل کند امروز با طرح سایه جنگ درصدد پوشاندن ضعف های خود است.
این فعال سیاسی یادآور شد: ما در شرایط جنگ اقتصادی هستیم و در این شرایط باید تمام جناح های سیاسی نظام یکپارچه، قاطع و مستحکم در برابر تهدیدات امریکا بیاستیم و این رمز پیروزی ملت ایران است.
کارخانه ای خاطر نشان کرد: در طول تاریخ این کشور، امریکا به کشور هایی حمله می کند که ضعیف هستند و ابتدا با مذاکره کشور ها را ضعیف و سپس به آنها حمله می کند.
انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت