آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 22 ارديبهشت 1398 ساعت 12:02   |   کد مطلب: 36285
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ملایر از انتخابات نمایندگان کارفرمایان در هیئت حل اختلاف ملایر و انتخاب 3 نماینده خبر داد.

 غلامرضا کارگر در گفت و گو با خبرنگار نافع، با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به لزوم حضور سه نفر از نمایندگان کارفرمایان در هیئت حل اختلاف شهرستان، این انتخابات برگزار شد.
وی زمان برگزاری این انتخابات را هر دو سال عنوان کرد و افزود: انتخابات با حضور پرشور کارفرمایان سطح شهرستان ملایر و با نظارت نماینده اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان همدان و نماینده فرمانداری شهرستان ویژه ملایر در محل اداره کار ملایر برگزار شد.
رئیس اداره تعاون کار و رفاه
 اجتماعی ملایر به انتخاب 3 عضو اصلی و 3 عضو علی البدل در این انتخابات اشاره و بیان کرد: پس از برگزاری این انتخابات نهایتا آقایان مهرداد عظیمی، سعید شریفی و مصطفی عسگرطجری به عنوان اعضای اصلی واقایان غلامرضا پیرحیاتی، علی اصغر شریفی و شبیر زندبگله نیز به عنوان اعضای علی البدل برای مدت دو سال انتخاب شدند.
کارگر گفت: هیئت حل اختلاف شهرستان ملایر دارای 9 عضو شامل سه نفر نماینده دولت، سه نفر نماینده کارفرما و سه نفر نماینده کارگر می باشد که به اختلافات کارگری و کارفرمایی سه شهرستان ملایر، نهاوند و تویسرکان در مرحله تجدید نظر رسیدگی می کند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت