وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 21 ارديبهشت 1398 ساعت 08:14   |   کد مطلب: 36265
خجسته با انتقاد از لایحه ی عوارض مالیات بر ارزش افزوده تاکید کرد؛
با لایحه عوارض مالیات بر ارزش افزوده خدمات رسانی شهرداریها با چالش مواجه میشود
نماینده مردم همدان وفامنین در مجلس شورای اسلامی گفت:با تصویب این لایحه شهرداری ها در ارائه خدمات به شهروندان با چالش منابع مالی مواجه خواهند شد.

به گزارش نافع، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از همدان،  امیر خجسته ،رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری مجلس دهم با انتقاد از لایحه ی « عوارض مالیات بر ارزش افزوده» ضمن اعلام مخالفت خود با لایحه ی «عوارض مالیات بر ارزش افزوده»  افزود: ادامه لایحه‌ای که دولت به مجلس ارسال کرده تا مالیات بر ارزش افزوده ساماندهی شود، می‌تواند شهرداری‌ها را در اداره اموراتشان با مشکلات جدی مواجه کند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر لایحه جدید تصویب شود، قطعا شهرداری‌ها به خصوص کلانشهرها با مشکلات جدی در اداره شهرشان مواجه می‌شوند،‌ گفت: براساس لایحه دولت تمامی مالیات‌ها باید به خزانه دولت‌ ریخته شود و از آنجا سهم هر سازمانی تخصیص داده شود که واریز مالیات به خزانه دولت و همچنین روند تخصیص و چگونگی بازگرداندن سهم شهرداری‌ها به آنها نیز جای سوال و یک مسیر پر فراز و نشیب است که می‌تواند مشکلات زیادی را ایجاد کند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با تصویب این لایحه، جنگی میان شهرداری ها و دولت در تخصیص عوارض ها به وجود میاید و در عمل تنها شهروندان و شهرداری ها متضرر خواهند شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما