وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 19 ارديبهشت 1398 ساعت 12:03   |   کد مطلب: 36249
حمایت نماینده مردم کبودراهنگ و بهاراز اقدام دولت در خصوص برجام:
امروز دولت تصمیم گرفته که اقدامات تقابلی انجام دهد و این امر خوبی است
نماینده مروم بهار و کبودراهنگ در خصوص اظهارات اخیر رییس جمهور درباره برجام گفت:امروز دولت تصمیم گرفته که اقدامات تقابلی انجام دهد و این امر خوبی است و ما نیز از آن حمایت می کنیم.

محمدعلی پورمختار در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص اظهارات اخیر رییس جمهور درباره برجام گفت: اقدامی که دولت انجام میدهد ضروری و لازمی است و به نظر من دیرهنگام است، چرا که یک سال از خروج امریکا از برجام میگذرد و اروپایی ها هم در حد شعار در مورد ماندنشان در برجام تاکید داشتند و اقدام عملی برای اجرای تعهداتشان انجام ندادند و ماندن ما در برجام یک طرفه شده است.

محمدعلی پورمختار ادامه داد: این موضوع نه تنها سودی برای ما نداشته بلکه خسارات بیشماری بر ما وارد کرده است.

وی اظهار داشت: امروز دولت تصمیم گرفته که اقدامات تقابلی انجام دهد و این امر خوبی است و ما نیز از آن حمایت می کنیم. این مرحله مرحله مقدماتی است و تصمیمات در مورد غنی سازی و فروش کیک زرد ، بخش کوچکی از تعهدات برجامی است که طرفهای اروپایی و امریکایی در قبال آن باید کارهای بزرگتری انجام می دادند.

پورمختار گفت: این مورد باید خیلی قاطعانه پیگیری شود و به رجزخوانی اروپایی ها نباید خیلی توجه کرد و بیش از این صبر جایز نیست. ما صبر کردیم و خسارت دیدیم و طرف مقابل هم سوء استفاده کرده و تعهدش را نقض کرده است. حال این اقدام متقابل لازم و ضروری است.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما