وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 14 ارديبهشت 1398 ساعت 16:24   |   کد مطلب: 36171
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد
تخصیص 5 میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار برای اصلاح شبکه شهر ملایر
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: وضعیت برق فشار ضعیف 20 کیلووات در شهر ملایر نیازمند اصلاحاتی و با توجه به گزارش‌ها و پیگیری‌ها انجام‌شده 5 میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار برای اصلاح شبکه شهر ملایر در نظر گرفته شده است.

به گزارش نافع، محمدمهدی شهیدی در آیین تکریم و معارفه مدیر جدید شرکت توزیع برق شهرستان ملایر با اشاره به  تاریخچه وضعیت شرکت برق در استان  همدان و هرستان مایر اظهار داشت: 19 مدیر تا کنون در شرکت برق شهرستان ملایر حضورداشته که آقای بادامی یکی از فعال‌ترین آنان بوده و در زمان مدیریت وی تغییرات بنیادی در هرستان ایجاد شد.
وی گفت: این شرکت ماهیانه  ارزیابی‌هایی درباره انشعابات، کاهش تلفات،  وصول مطالبات و ... انجام‌شده و به توانیر ارسال می‌شود و با توجه به اقدامات انجام‌شده هنوز در میانه راه خدمت گذاری هستیم.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان بیان کرد: وضعیت برق فشار ضعیف 20 کیلووات در شهر ملایر نیازمند اصلاحاتی و با توجه به گزارش‌ها و پیگیری‌ها انجام‌شده 5 میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار برای اصلاح شبکه شهر ملایر در نظر گرفته شده است.
وی اعتبار جذب‌شده برای ملایر را بی‌نظیر دانست و بیان کرد: از 39 شرکت توزیع برق فقط 6 شرکت موفق به اخذ اعتبارات توانیر شده‌اند که پیگیری‌ها مسئولین و گزارش‌های به موقع در جذب این اعتبار بسیار موثر بوده است.
شهیدی رسیدگی به شبکه‌های برق روستایی را از مهم‌ترین اولویت‌های شرکت توزیع برق همدان عنوان کرد و گفت: از ابتدای سال 92 تا پایان سال 97 بیش از 25 میلیارد تومان اعتبار در روستاها هزینه شده که سهم ملایر از این میزان 7 میلیارد تومان بوده است.
وی گفت: خطوط برق  بیش از 200 روستای ملایر قدیمی است و خطوط برخی آنان به 40  سال قبل بازمی‌گردد و این خطوط نیازمند اصلاح است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان  افزود: بیش از 1 میلیارد و یک‌صد میلیون تومان در سال 98 اعتبار برای اصلاح خطوط قدیمی روستاهای ملایر تخصیص داده شده است.
وی پروژه برق‌رسانی مسکن مهر ملایر را یکی از نیازهای اصلی شهرستان برشم و گفت: با توجه به تاکید مسئولین شهرستان این پروژه به زودی انجام می‌شود.
شهیدی اجرای پروژه مرکز دیسپاچینگ جنوب استان در ملایر را یکی دیگر از اولویت‌های شهرستان ملایر عنوان کرد و گفت: با توجه به بحران‌های گذشته و نیا ملایر بخش عمده این مرکز تا پایان سال ساخته می‌شود.
وی گفت: ملایر دارای 14 خطوط بحرانی 20 کیلووات است و جزء شهرستان‌های دارای مشکل است که برای رفع این مشک 2میلیارد و  500 میلیون ریا اعتبار برآورد شده است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما