وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 12 ارديبهشت 1398 ساعت 16:28   |   کد مطلب: 36135
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه سند تحول بنیادین سندی نیست که ظرف یک ماه و یکسال اجرا شود و با اطمینان عرض می‌کنم که همه برنامه های ما در آموزش و پرورش در سال 98 مبتنی بر سند تحول خواهد بود، گفت: معلمان و مدیران اجرای برنامه‌های که منویات سند 2030 دارد، جلوگیری کنند.

 سید محمد بطحایی در حاشیه مراسم بزرگداشت روز معلم در اسدآباد در گفت‌وگو با خبرنگار نافع؛ با تبریک روز بزرگذداشت مقام معلم و با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب دیددار با جنعی از معلمان و فرهنگیان، اظهار کرد: خوشبختانه گام‌های نخستین  سند تحول بنیادین برداشته شده است و گزارشات ایشان هم مؤید همین قضیه است.

وی گفت: همانطور که بارها رهبر انقلاب فرمودند سند تحول بنیادین سندی نیست که بگوییم ظرف یک ماه و یکسال اجرا شد بلکه این سند مسیر و نقشه راهی برای تعالی آموزش و پرورش است.

وزیر آموزش و پرورش کشور افزود: سند تحول بنیادین از سال گذشته مراحل مقدماتی آن آغاز شده و در ادامه تلاش‌های 6 سال گذشته همکاران ما برای سند تحول در سال 98 ادامه خواهد داشت.

وی گفت: امروز با اطمینان عرض می‌کنم که همه برنامه های ما در آموزش و پرورش در سال 98 مبتنی بر سند تحول خواهد بود.

بطحایی با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب در خصوص سند 2030 و تذکر ایشان، خاطرنشان کرد: ایشان هرزگاهی تذکر درستی را در خصوص خطر وجود سند 2030 و یا سندهای مشابه می دهند، قابل توجه است و باید به آن توجه کنیم.

وی گفت: بنده به عنوان عضوی از اعضای آموزش وپرورش و معلمان و مدیران انقلابی و متدین در مدارس مراقبت کافی خواهند کرد که حتی بدون نام 2030 ممکن است منویات آن به اجرا دربیاید، جلوگیری کنند.

وزیر آموزش و پرورش تأکید کرد: درصورت مشاهده مصداقی از برنامه سند 2030 به ما گزارش دهند و ما پیگیری و متخلف را تذکر خواهیم داد.

وی در خصوص جبران کمبود معلم در شهرستان اسدآباد را نیز، گفت: ما کمبود به معنای اسنکه کلاس بدون معلم داشته بشیم، نداریم اما معلم رسمی آموزش دیده که بخواهم به کار بگیریم را کم داریم.

بطحایی ادامه داد: ما در مهرماه 98 کمبود معلم راخواهیم داشت اما نیروهای پیش بینی شده که مردم نگران نخواهند  شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما