وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 12 ارديبهشت 1398 ساعت 13:01   |   کد مطلب: 36134
نماینده ولی‌فقیه در استان همدان با بیان اینکه معلمان ما در عرصه معیشت مظلوم هستند گفت: دولت از جوانان باکفایت استفاده كند تا مدیریت بسته در كشور باز شود.

به گزارش فارس، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی پیش از ظهر امروز در یادواره شهدای فرهنگی استان همدان با بیان اینکه شهدا در باطن مدیریت فرهنگی جامعه را بر عهده دارند اظهار کرد: امرزو بقای اسلام مرهون خون‌هایی است که در طول تاریخ برای آن ریخته شده است.

وی با بیان اینکه علم تنها آموختنی و خواندنی نیست افزود: بسیاری از دانش‌ها در احترام به معلمان به دست می‌آید.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به اینکه معیشت معلمان بسیار حائز اهمیت است تصریح کرد: آموزش و پرورش مهمترین وزارتخانه ماست و اگر معلم آرامش نداشته باشد و یا دغدغه معیشت داشته باشد، نمی‌تواند به طور کامل رسالت خود را ایفا کند.

وی با بیان اینکه معلمان ما در عرصه معیشت مظلوم هستند ادامه داد: قلب تپنده جامعه در دست معلم است، امیدواریم به معیشت آنها توجه شود.

شعبانی با اشاره به اینکه مقام معلم آنقدر ارزشمند است که باید به آن رسیدگی شود خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش مظلوم واقع شده است و باید به آن توجه ویژه شود.

وی با بیان اینکه ما از دولت توجه به معلم را می‌خواهیم در ادامه سخنانش گفت: عده‌ای که انگشت‌شمارند در آموزش و پرورش نگاهی به دور از رسالت اصلی دارند تا آن جا که برخی از گزارش‌ها نشان از آن را دارد که این افراد بندهایی که مخالف صریح دین اسلام است را دنبال می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به اینکه ما نیازی به سند 2030 نداریم اظهار کرد: ما از سند تحول بنیادین آموزش و پرورش که بر اساس آموزه‌های دینی تدوین شده را داریم که امیدواریم عملیاتی شود.

وی با بیان اینکه در استان همدان جوانان نخبه‌ای داریم که در عرصه مدیریت می‌توانند مثمر ثمر باشند افزود: جوانان ما می‌توانند در سطح ملی فعال شوند؛ باید این نخبگان جوان در استان‌ها شناسایی و در عرصه مدیریت ملی به کار گرفته شوند.

شعبانی با اشاره به اینکه دولت در سراسر رده‌ها از جوانان باکفایت استفاده کند تصریح کرد: بهره‌مندی از توان این افراد باعث می‌شود مدیریت بسته ما باز شود.

وی در بخش پایانی سخنانش گفت: استاد خودم آقای ابوالقاسم سوزنچی را در این مراسم می‌بینم، ای کاش فرصت می‌شد که از ایشان تقدیر می‌شد.

در این مراسم از خانواده شهیدقاسمی، شهیدبهمنی، پدر شهیدان حاج بابایی، خانواده شهید طالبیان از نهاوند، خانواده شهید فراهانی و معلم بازنشسته ابوالقاسم سوزنچی تقدیر شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما