آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 12 ارديبهشت 1398 ساعت 08:30   |   کد مطلب: 36126
معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي همدان گفت: همدست قاتل كه به تازگي دستگير شده معتقد است انگيزه قاتل خودنمايي و خروج از كشور بوده، اما ممکن است این ادعا براي گمراهی پلیس و تبرئه خودش عنوان شده باشد.

حسین بشری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان درباره انتشار خبری که  انگیزه قاتل روحانی همدانی را خودنمایی قاتل و دستاویزی برای خروج وی از کشور معرفی کرده بود اظهار کرد: ‌نفر دوم که در زمان قتل در خودروی قاتل حضور داشته، دستگیر شده است.

وی با بیان اینکه یافتن انگیزه قاتل برای ما و دستگاه قضا بسیار حائز اهمیت است افزود:‌ اما وقتی قاتل در قید حیات نیست، پیچیدگی‌های پرونده افزایش می‌یابد و باید همه فرضیات را دنبال کنیم و به تحقیق از دوستان و فامیل او بپردازیم.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان با اشاره به اینکه نفر دوم که به تازگی دستگیر شده معتقد است انگیزه قتل خودنمایی و خروج از کشور بوده و از اول انگیزه کشتن در کار نبوده است تصریح کرد: در حال حاضر نمی‌توانیم این فرضیه را به طور کامل رد و یا تأیید کنیم.

وی  ادامه داد: ما فرضیات متعددی را در کنار هم می‌گذاریم یا به انگیزه قاتل پی می‌بریم و یا اعلام می‌کنیم که نمی‌توان قطعاً از انگیزه‌اش سخن گفت.

بشری با اشاره به اینکه ممکن است این فرد برای فرار از مجازت اعلام کند که قاتل از ابتدا نیت کشتن کسی را نداشته است خاطرنشان کرد:‌ به هرحال ممکن است این ادعا برای این باشد دست به گمراهی پلیس زده و خودش را تبرئه کند تا به عنوان شریک جرم معرفی نشود.

وی با بیان اینکه روشن شدن پرونده زمان‌بر است گفت:‌ پس از تکمیل تحقیقات اطلاع‌رسانی به طور کامل انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت