آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 9 ارديبهشت 1398 ساعت 09:39   |   کد مطلب: 36077
استاندار همدان گفت: در سند سه ساله توسعه راهبري استان و در راستاي اجراي برنامه ششم توسعه، به طور متوسط هر سال 50 هزار ميليارد ريال و در مجموع 150 هزار ميليارد ريال اعتبار، براي توسعه همدان پيش بيني شده است.

به گزارش نافع، سيد سعيد شاهرخي روز يکشنبه در ديدار با جمعي از کارگران استان با تبريک فرا رسيد روز جهاني کارگر افزود: در سند سه ساله توسعه راهبردي استان، علاوه بر حفظ واحدها و اشتغال ايجاد شده، به ازاي هر سال 20 هزار شغل و در مجموع 60 هزار شغل جديد و پايدار در همدان ايجاد مي شود.
وي با بيان اينکه نقش مهم جامعه کارگري در توسعه و پيشرفت استان و کشور موثر است، عنوان کرد: نقش کارگران در توليد ملي و رونق توليد بي همتا است و نقش آنها جايگزين ندارند.
شاهرخي تاکيد کرد: کارگران در بخش هاي صنعتي، کشاورزي و خدماتي تفکرات انديشمندان را اجرايي مي کنند و اگر کارگران نباشند اين فکر بي ثمر مي ماند و پيشرفتي صورت نمي گيرد.
وي ادامه داد: کارگران با ايثار و فداکاري از جان خود مايع مي گذراند و سخت ترين کارها را با روح و جان خود انجام مي دهند تا جامعه پيشرفت کند.
استاندار همدان اضافه کرد: همه ما بايد بر بوسه زدن به دستان کارگران افتخار کنيم و به وجود پر ارزش کارگران در همه بخش ها احترام بگذاريم.
وي با اشاره به اينکه کارگران همچون يک نگين در جامعه مي درخشند، خاطرنشان کرد: اين قشر از جامعه مشاغل سخت و زيان آوري را مديريت مي کنند.
شاهرخي با اشاره به اينکه تشکل هاي کارگري بايد تقويت بشوند تاکيد کرد: دستگاه هاي حوزه کار بايد دست در دست هم دهند تا موانع و مشکلات بر سر راه جامعه کارگري برداشته شود.
وي خطاب به کارگران گفت: شما بايد تلاش کنيد تا واحد هاي توليدي سرپا باشند و بتوانند کار کنند چراکه واحدهاي توليدي پويا، متکي بر کارگران هميشه موفق هستند.
استاندار همدان اظهار داشت: ما به آينده توليد و رونق توليد در استان اميدوار هستيم و سرمايه گذاران و کارگران خوبي در استان داريم که در همه بخش ها فعال هستند.
شاهرخي تاکيد کرد: اگر کار و توليد رونق بگيرد مشکلات کارگران و ساير اشخاص نيز مرتفع مي شود.
بر اساس آمار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعي بيش از 350 هزار کارگر در بخش هاي مختلف در استان همدان اشتغال دارند.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما