وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 7 ارديبهشت 1398 ساعت 10:23   |   کد مطلب: 36038
رییس شورای اسلامی شهر ملایر گفت:چندین طرح عمرانی و گردشگری همچون مجموعه تفریحی و توریستی مینی وُرد و بام ملایر در حال اجرا است که شهرداری توان تکمیل آنها را ندارد.

به گزارش نافع،جلیل کولیوند در نشست مشترک شهرداران، بخشداران و شوراهای اسلامی شهرستان ملایرضمن اشاره به تاخیر در اجرای پروژه مینی ورد عنوان کرد:با توجه به اینکه شهرداری توان تکمیل پروژه را ندارد، تگمیل آن در گرو تامین اعتبارات است.

 

وی در ادامه اظهار کرد:میدان تعاون ملایر از مسیر ورودی بروجرد و نهاوند نیازمند احداث تقاطع غیرهمسطح است که در این زمینه از نظر اختصاص اعتبار نیاز به مساعدت داریم.

کولیونداختصاص ماشین آلات و تجهیزات، قیر یارانه ای، زیرسازی و محوطه سازی شهرک مسکن مهر و شهرک ولیعصر(عج) و کمک مالی به ناوگان حمل و نقل عمومی را از دیگر درخواست ها برشمرد.

وی با اشاره به پرداخت ماهیانه 400 میلیارد ریال حقوق و مزایا توسط شهرداری ملایر بیان کرد: این شهرداری در حال حاضر 340 نیروی شرکتی دارد که بلاتکلیف هستند و برای حل مشکل این نیروها مجوزی برای استخدام آنها داده شود.

در این نشست شهرداران 6 شهر تابعه ملایر و روسای شوراهای اسلامی شهرها دغدغه ها، مشکلات و درخواست های خود را مطرح و برای رشد روز افزون این شهرستان خواستار رسیدگی به این مطالبات و نیازها از معاون عمران وزیر کشور شدند.

 

معاون عمران و توسعه شهری وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور روز جمعه به منظور بازدید از خسارت های ناشی از سیلاب به استان همدان سفر کرد.

بازدید از مجموعه تفریحی و توریستی مینی وُرد، بام ملایر، مسکن مهر و شرکت در نشست مشترک شهرداران، بخشداران و شوراهای اسلامی شهرستان ملایر از دیگر برنامه های سفر یکروزه وی به این استان بود.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت