وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 6 ارديبهشت 1398 ساعت 10:31   |   کد مطلب: 36027
عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به لغو معافیت های نفتی ایران گفت: آمریکا به هیچ عنوان نمی‌تواند مانع فروش نفت ایران شود، دولت و مجلس باید با قوت در برابر آمریکا بایستند و از مردم بخواهند که وحدت داخلی را حفظ کنند.

به گزارش نافع،امیر خجسته  در خصوص ضرورت مذاکره با دبیر سازمان ملل یا اتحادیه اروپا در مورد تنگه هرمز وبا توجه به حضور سران قوا در شورای عالی امنیت ملی اظهار کرد: این شورا باید تصمیم‌گیری کند و پاسخ قاطعی به آمریکا بدهد، شورای عالی امنیت ملی همچنین در مورد تنگه هرمز باید تصمیم بگیرد.

تنگه هرمز حق قانونی جمهوری اسلامی

وی افزود: شورای عالی امنیت ملی باید تصمیم به موقع و کوبنده در دفاع از مردم ایران بگیرد زیرا تنگه هرمز حق قانونی جمهوری اسلامی است، عربستان و سایر کشورها پیش از این هم می‌خواستند بر سر راه صادرات و فروش نفت ما مانع ایجاد کنند اما باید بدانند که جمهوری اسلامی ایران با تسلط بر تنگه هرمز می‌تواند بر سر راه آنها مانع ایجاد کند.

خجسته معتقد است: مجلس و دولت تصمیم شورای عالی امنیت ملی را سریعا اجرا خواهند کرد، آمریکا حق ندارد که نفت جمهوری اسلامی ایران را تحریم کند زیرا ما کشور قدرتمند منطقه هستیم و می‌توانیم تمام پایگاهایشان را در خاورمیانه نابود کنیم.

تنگه هرمز موضوعی حیاتی برای کشورهای منطقه

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، افزود: در صورتی که جمهوری اسلامی ایران اراده کند، هسته‌های مقاومت اسرائیل را نابود می‌کنند، لذا حال که کاخ سفید تصمیم به چنین اقدامی گرفته است ما هم باید تصمیم جدی و قاطعانه‌ای بگیریم.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، گفت: تنگه هرمز موضوعی حیاتی برای جمهوری اسلامی و تمامی کشورهای صادرکننده نفت در منطقه است، بنابراین همه کشورها که به دنبال تامین منافع آمریکا هستند باید به چنین موضوعاتی هم توجه داشته باشند./

پایان پیام

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت