وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398 ساعت 11:03   |   کد مطلب: 36018
رییس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر برخورد رخ به رخ یک دستگاه تریلی و پراید در جاده قدیم همدان - ساوه سه تن فوت و یک نفر مجروح شد.

سرهنگ رضا عزیزی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه این حادثه رانندگی در مسیر دوطرفه رخ داد افزود: تجاوز به چپ پراید عامل بروز این سانحه دانست که منجر به جان باختن سه عضو یک خانواده شد.
رییس پلیس راه همدان ادامه داد: کشنده تریلی پس از برخورد با پراید آن را له کرده و به میزان حدود 100 متر آن را به سمت جلو هدایت کرده است.
سرهنگ عزیزی بیان کرد: گرانی عوارض آزاد راه همدان - ساوه موجب تردد بیش از 95 درصد کامیون ها و تریلی ها از جاده قدیم همدان - ساوه شده است.
وی اضافه کرد: با وجود پایین بودن شمار سوانح در جاده قدیم همدان - ساوه اما در صورت بروز تصادف شاهد مرگ دسته جمعی خواهیم بود.
این مقام انتظامی با بیان اینکه 28 کیلومتر از جاده قدیم همدان - ساوه دوطرفه است ابراز امیدواری کرد این مسیر ایمن سازی شود.
به گزارش ایرنا، 322 تن در 227 سانحه رانندگی سال گذشته این استان جان خود را از دست دادند و حدود چهار هزار تن مجروح و مصدوم شدند که آمار متوفیان سوانح رانندگی سال گذشته نسبت به سال 96 حدود 47 درصد کاهش داشته است.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت