وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 3 ارديبهشت 1398 ساعت 11:37   |   کد مطلب: 35993
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان:
بازرسی ها در ماه رمضان تشدید می شود
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان با بیان اینکه از اول اردیبهشت بازرسی ها را تشدید کردیم و در ماه رمضان نیز تشدید می شودگفت: تا زمانی که ضرورت ایجاد کند، وضعیت بازار متعادل و مورد رضایت مردم و مسئولین باشد بازرسی ها ادامه دارد.

علیرضا حسن پور امروز در گفتگو با نافع، با بیان اینکه سازمان تعزیرات حکومتی رکن قضایی بازار است اظهار داشت: سازمان تعزیرات در کنار تکلیف و وظیفه ذاتی که رسیدگی به تخلفات است بازرسی از بازار را هم انجام می دهد.
وی افزود: همانطور که در طرح نوروزی از هفت اسفند تا 17 فروردین بازرسی داشتیم در ایام ماه مبارک رمضان نیز بازرسی ها تشدید می شود.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان با بیان اینکه جز معدود استان هایی بودیم که فعالیت بازرسی را از اول اردیبهشت ادامه دادیم خاطر نشان کرد: هم در حوزه بهداشت و درمان و هم کالا و خدمات گشت سیار را انجام می دهیم.
حسن پور تاکید کرد: نظارت بیشتر بر کالا و خدمات، گوشت قرمز، مرغ، خواربار، شکر و سایر اقلام اساسی مورد توجه است و عدم درج قیمت، عدم صدور حکم، گران فروشی، تقلب و عدم رعایت مقررات بهداشتی جزموارد تخلف بوده است.
وی در پاسخ به این سوال که تا چه زمانی به بازرسی ها ادامه خواهید داد تصریح کرد: از اول اردیبهشت بازرسی ها را تشدید کردیم و تا زمانی که ضرورت ایجاد کند، وضعیت بازار متناسب و متعادل و مورد رضایت مردم و مسئولین باشد ادامه دارد.
وی با بیان اینکه در حوزه بهداشت، دارو و درمان با دانشگاه علوم پزشکی همکاری هایی داریم عنوان کرد: بازرسی از داروخانه ها، مراکز درمانی و بهداشتی در حال انجام است.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت