وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 3 ارديبهشت 1398 ساعت 07:55   |   کد مطلب: 35984
رییس اتحادیه کیف و کفش همدان گفت: با توجه به اینکه امسال از طرف مقام معظم رهبری سال رونق نولید نام گذاری شده است .

احمدگازرانی درگفتگو با خبرنگار نافع، با بیان اینکه امیدواریم از تولیدکنندکان کیف و کفش حمایت جدی شودگفت:مشکل اصلی اتحادیه کمبود نقدینگی برای تولیدکنندگان کیف و کفش است.

گازرانی افزود: متاسفانه برخی از واحدهای صنفی کیف و کفش به دلیل تورم در جامعه و افزایش قیمت مواد اولیه جواز کسب خود را باطل کرده اند. این هشداری برای مسولان استان است که برای رونق واحدهای کوچک زودبازده تلاش کنند.

احمد گازرانی با اشاره به اینکه دولت با مدیریت جهادی و اقتصادی، همراه با همدلی و همزبانی تمام توان خود را برای حمایت از اشتغال و کار آفرینی به کار گرفته است، اظهار داشت: بخش خصوصی باید از فرصت پیش آمده در راستای اشتغال کشور استفاده کند و همچنین واحدی که خود را با شرایط اقتصادی کشور وقف دهد موفق خواهد شد

رئیس اتحادیه کیف و کفش استان همدان با عنوان اینکه امروز دولت سهم خود را از اقتصاد کم و به بخش خصوصی واگذار کرده است، ادامه داد: بخش خصوصی زمانی قدرتمند است که برای توسعه کسب و کار به مردم خدمت دهد.

گازرانی با اشاره به اینکه دولت باید به نحوی مدیریت کند که سرمایه گذاران سرمایه خود را به اشتغال و سرمایه گذاری اختصاص دهند، بیان کرد: در صورت حمایت از زنجیره تولید همه موفق خواهند شد.

وی با اشاره به فواید برگزاری دومین نمایشگاه تخصصی صنعت کیف و کفش و چرم در همدان، افزود: هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی توانمندی ها و پتانسیل صنعت کیف و کفش استان همدان است.

رئیس اتحادیه کیف و کفش استان همدان با بیان اینکه در شرایطی که برند های خارجی به راحتی وارد کشور می شوند، رغبت مردم به استفاده از آنها بیشتر است و چاره ای جز رقابت وجود ندارد.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت