آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 2 ارديبهشت 1398 ساعت 14:01   |   کد مطلب: 35977
رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و فلسطین:
باید ارتباط اقتصادی و تبادل اقتصادی با سوریه عملی و اجرا شود
رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و فلسطین با بیان اینکه ایران علمدار جنگ با تروریست ها در سوریه بود و باید علمدار بازسازی این کشور باشد گفت: درباره سوریه و بازسازی این کشور مسئولان دولتی توافقاتی را انجام داده اند و یک هماهنگی بین بخش خصوصی و دولتی برای ورود به بازسازی سوریه انجام شده است.

امیر خجسته امروز در گفت و گو با نافع با اشاره به دیدار اعضای گروه دوستی پارلمانی ایران و فلسطین با گروه‌های مقاومت فلسطینی اظهار داشت: در گذشته یک هسته مقاومت داشتیم اما امروز در سراسر کشورهای اسلامی از فلسطین، یمن وسوریه تا عراق و لبنان هسته‌های مقاومت شکل گرفته است.

رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و فلسطین با بیان اینکه علی‌رغم تحریم‌ها ایجاد شده برای کشورهای مقاومت و جمهوری اسلامی ایران، این کشورها اثرگذارتر از قبل شده اند بیان کرد: درباره سوریه و بازسازی این کشور هماهنگی‌های انجام شده است و توافقاتی را نیز مسئولین دولتی انجام داده اند. یک هماهنگی بین بخش خصوصی و دولتی برای ورود به بازسازی سوریه انجام شده است.
 وی با بیان اینکه ایران علمدار جنگ با تروریست ها در سوریه بود و باید در بازسازی این کشور نقش آفرین باشد گفت: باید ارتباط اقتصادی و مدیریت بازسازی داشته باشیم و در سوریه تبادلات اقتصادی در بخش های کشاورزی و سایر بخش ها عملی و اجرا شود.
 رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و فلسطین با بیان اینکه نیروهای مقاومت از آمادگی کامل برخوردار هستند افزود: اگر اسرائیل دست از پا خطا کند نیروهای مقاومت با قدرت به حساب آن می رسند و اسرائیل امروز به جد در معرض خطر است.
 وی با بیان اینکه تزلزل و ترس اسرائیل امروز کاملا ملموس است خاطرنشان کرد: حزب الله قدرتمندتر از گذشته است و آمریکا با تمام توان اسرائیل را حفظ می کند و بحث معامله قرن و انتقال سفارت برای روحیه دادن به اسرائیلی‌ها است.

 خجسته با بیان اینکه در داخل لبنان وحدت بین گروه ها ایجاد شده است عنوان کرد: تمام جریانات سیاسی لبنان در مجلس حق کرسی دارند و وحدت و همدلی در بین آنها مشاهده می شود.

خجسته گفت: در لبنان برای اولین بار نبیه بری رئیس پارلمان لبنان و حزب الله که دو مجموعه اثرگذاری هستند به طور کامل گروه‌های لبنانی را هدایت می‌کنند و اجازه نفوذ و مداخله اسرائیل و آمریکا را نمی دهند.

 رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و فلسطین افزود: با گذشت ۸ ماه از تشکیل نشدن دولت، سید حسن نصرالله و نبیه بری با یک برنامه‌ریزی خوب و اثربخش توانستند تمام گروه های مسلمان و غیرمسلمان لبنان را مدیریت کنند و اجازه مداخله آمریکا و اسرائیل را ندادند.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت