آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 29 فروردين 1398 ساعت 12:15   |   کد مطلب: 35939
استاندار همدان در مراسم گرامیداشت روز ارتش:
امروز دشمنان ما امکان رودررویی با ارتش و سپاه را ندارند
استاندار همدان در مراسم گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز دشمنان ما بخصوص آمریکا به این نتیجه رسیده اند که امکان رودررویی با ارتش و سپاه و نیروهای نظامی ما را ندارد.

به گزارش نافع، استاندار همدان در مراسم گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران که صبح امروز در میدان باباطاهر برگزار شد با بیان اینکه بصیرت و توانمندی نیروهای نظامی چه ارتش و چه سپاه پاسداران شرایطی را به وجود آورده که دشمن توان تعرض نداشته باشد گفت: امروز دشمنان ما بخصوص آمریکا به این نتیجه رسیده اند که امکان رودررویی با ارتش و سپاه و نیروهای نظامی ما را ندارد.

به گزارش نافع، سعید شاهرخی در مراسم روز ارتش پس از اهدا سلام و درود به روح پاک و مطهر امام خمینی ره و شهدای انقلاب اسلامی عنوان کرد: روز ارتش را خدمت تمام ارتشیان و مردم عزیز تبریک میگویم و ارتش قهرمان همواره در کنار مردم و خدمتگزار مردم بوده و نقش خود را با هوشمندی ایفا کرده است.

وی با اشاره به وظیفه ارتش جمهوری اسلامی ایران در قانون اساسی تاکید کرد: نقش پاسداری از استقلال کشور، حفظ تمامیت ارضی و نقش پاسداری از نظام اسلامی وظیفه جدی ارتش است.
استاندار همدان با بیان اینکه ارتش و یگان‌های مختلف آن اعم از نیروی هوایی، زمینی و دریایی همواره نقش برجسته ای را ایفا کردند یادآور شد:بیعت همافران ارتش با امام خمینی ره در اوایل پیروزی انقلاب بسیار موثر بود و ارتش نقش خود را به خوبی ایفا کرد و شرایط کشور را به نفع مردم رقم زد.

شاهرخی تاکید کرد: ارتش در دوران دفاع مقدس عملیات های مستقل و به یاد ماندنی در دفاع از کشور انجام داد.
وی با بیان اینکه ارتش در کنار سپاه و بسیج عملیات های بزرگی را انجام داد خاطر نشان کرد: این عملیات ها در تاریخ جنگ‌های دنیا ثبت شده است.
ایستادگی ها، شهادت طلبی ها در یاد ملت و تاریخ پر افتخار ما خواهد ماند.

استاندار همدان بابیان اینکه ارتش با بصیرت و درایت همواره در کنار مردم بوده است تاکید کرد: ارتش در همه صحنه‌ها حضور داشته و به وظایف معین شده در قانون اساسی عمل کرده است. هر کجا که نیاز بوده در کنار مردم و پیشاپیش مردم حرکت کرده است.

شاهرخی با اشاره به نقش ارتش در سیل اخیر و زلزله کرمانشاه تصریح کرد: نقش اساسی ارتش در سیل و زلزله و امداد رسانی ها واقعا بی بدیل بود.

استاندار همدان با اشاره به تجلیل روز گذشته رهبر انقلاب از ارتش خاطر نشان کرد: شما تجلیل رهبر انقلاب از ایستادگی، ایثار و فداکاری ارتش در کمک به هموطنان را شنیدید و ارتش در کمک به لرستان و گلستان انصافا نقش قابل تقدیر و ستودنی داشت.

شاهرخی با اشاره به حرکت غرورآفرین و بزرگوارانه افسر ارتش که برای کمک و امدادرسانی به سیل زدگان خم شد تا افراد ناتوان بر روی دوش او قرار بگیرند بیان کرد: این روحیه افسران و نظامی های ما است و با این روحیه قادر هستند وظیفه خود را انجام دهند.
وی گفت: بصیرت و توانمندی نیروهای نظامی چه ارتش و چه سپاه پاسداران شرایطی را به وجود آوردند که دشمن توان تعرض نداشته باشد و امروز دشمنان ما بخصوص آمریکا به این نتیجه رسیده اند که امکان رودررویی با ارتش و سپاه و نیروهای نظامی ما را ندارد.
این مقام ارشد اجرایی استان با بیان اینکه دشمن از روبرویی نظامی نا امید شده است و توان مقابله ندارد افزود:
دشمنان امروز به تحریم اقتصادی، زور و زر و تزویر، ایجاد تفرقه بین آحاد مردم و ناامید کردن مردم و مسئولین و نظام اسلامی رو آورده اند.

شاهرخی ایجاد فاصله بین مردم و مسئولین و نظام اسلامی را از حربه های دشمن دانست و عنوان کرد: رمز پیروزی ملت، وحدت، همدلی و هماهنگی است و بهترین جلوه های وحدت را در اتفاقات اخیر در کشور شاهد بودیم و پیروز این میدان ملت عزیز ایران هستند.

وی با بیان اینکه وحدت و همدلی نیاز امروز جامعه است خاطرنشان کرد: در استان همدان این وحدت و همدلی را ما شاهد هستیم و همه مدیران و مسئولان اعتقاد دارند که باید در خدمت مردم باشند.
انتهای پیم/

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت