آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 27 فروردين 1398 ساعت 13:06   |   کد مطلب: 35909
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان گفت: در دو روز گذشته از خانواده هایی که شهدای خدمت بودند سرکشی ودیدار داشتیم و برای اولین بار فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی شهید خدمت نامیدن افراد این خانواده ها را ما به انها دادیم و از این خبر بسیار تحت تاثیر قرار گرفتند.

علی قراباغی امروز در گفتگو با نافع با اشاره به اینکه وضعیت شهرستان گمیشان بهتر شده است اظهار داشت: رئیس اتحادیه ماهیگیران منطقه گمیشان به من گفت که تا چند سال گذشته ایران برای ما تو ترکمن صحرا بود و هر اتفاقی در مناطق دیگری از ایران می افتاد به ما ارتباطی نداشت اما الان فهمیدیم که خدمت گذاری و روحیه خدمت یعنی چه و ما با درسی که از سپاه گرفتیم هر کجا نیاز باشد برای کمک رسانی می رویم، چه لرستان باشد چه خوزستان و چه بندر عباس قایق های خود را می فرستیم.

قراباقی افزود:در دو روز گذشته از خانواده هایی که شهدای خدمت بودند سرکشی ودیدار داشتیم و برای اولین بار فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی شهید خدمت نامیدن افراد این خانواده ها را ما به انها دادیم و از این خبر بسیار تحت تاثیر قرار گرفتند.
وی افزود: از خانواده  قایقران های جهادی و مردمی که چندین روز به  خانه های خود نرفته بودند و نزدیک 100 قایق را بصورت شبانه روزی برای کمک و امداد رسانی به مردم به کار گرفته بودند نیز سرکشی و دیدار داشتیم.
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان گفت: مردم این منطقه  قدردان سپاه هستند و رئیس اتحادیه ماهیگیران به من گفت که تا چند سال گذشته ایران برای ما تو ترکمن صحرا بود و هر اتفاقی در مناطق دیگری از ایران می افتاد به ما ارتباطی نداشت اما الان فهمیدیم که خدمت گذاری و روحیه خدمت یعنی چه و ما با درسی که از سپاه گرفتیم هر کجا نیاز باشد برای کمک رسانی می رویم، چه لرستان باشد چه خوزستان و چه بندر عباس قایق های خود را می فرستیم.
قراباغی خاطر نشان کرد: 250نفر در پل دختر و  40 نفر در چگینی در حال فعالیت هستند اما در گمیشان به حضور نیروهای بسیجی و جهادی نیازی نیست چون همه مردم جهادی و بسیجی کار می کنند.
وی با بیان اینکه سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان در بحث های فرهنگی در گمیشان نیز ورود کرده است تصریح کرد:  مردم این منطقه به سپاه همدان ابراز لطف دارند و در سطح شهر بنر هایی در تشکر از سپاه همدان نصب شده است و سردار معروفی فرمانده سپاه نینوا گلستان در جلسه ای که با سردار غیبب پرور، رئیس سازمان بسیج مستضعفین داشتیم گفت « سپاه همدان گل کاشته و خیلی عالی عمل کرده است و یک لحظه ما را رها نکرده است»
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصار الحسین (ع) استان همدان با بیان اینکه اجناسی که به گمیشان اورده بودیم را  توزیع کردیم عنوان کرد: دو روستای قره تپه و آقچین تپه از توابع بندر ترکمن در محاصره آب هستند
قراباغی  با بیان اینکه روستای آقچین تپه تخلیه شده و ساکنین آن در اردو گاه موقت در هاشم اباد گرگان مستقر هستند ادامه داد: از ساکنین روستای آقچین تپه نیز سرکشی کردیم و لوازم مورد نیاز آنها از قبیل شیر خشک آذوقه و ... را برطرف کردیم.
 وی با بیان اینکه یک هزار نفر از طلاب، رزمندگان و نیروهای جهادی برای حضور در این منطقه اعلام آمادگی کردند خاطر نشان کرد: در این منطقه به حضور نیرو های جهادی نیاز نداریم و نیرو های جهادی و مردمی برای فعالیت و امداد رسانی  به لرستان بروند.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما