وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 26 فروردين 1398 ساعت 12:31   |   کد مطلب: 35894
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه همدان از پیاده روی بزرگ نسل ظهور با حضور سردمداران ورزشی حجاب در صف اول این پیاده روی خبر داد.

شهلا شیخعلیان در گفتگو با خبرنگار نافع، اظهارداشت: به مناسبت نیمه شعبان پیاده روی بزرگ نسل ظهور با حضور بانوان محجبه همدانی برگزار می شود .

وی ادامه داد: این پیاده روی ویژه خواهران و با هدف ترویج فرهنگ مهدویت  و ایجاد نشاط و تعالی در بین بانوان و خانواده ها برگزار می شود که صدا و سیما و هیات همگانی و شهرداری و تربیت بدنی و هلال احمر و ارشاد و سازمان تبلیغات و اوقاف در این برنامه مشارکت دارند.

شیخ علیان عنوان کرد: برنامه یکم اردیبهشت ماه  از ساعت 9 صبح و از شاهزاده حسین به سمت میدان قایم و در انتها به باغ موزه ختم می شود که در بین راه برنامه های فرهنگی متنوعی برای بانوان داریم .
10میلیون ختم صلوات در پیاده روی نسل ظهور

مسئول بسیج جامعه زنان ناحیه همدان با اشاره به حضور ورزشکاران و هنرمندان همدانی در این برنامه افزود: دو بانوی ورزشکار و سردمداران ورزش بانوان در رشته تیراندازی که قهرمانان حجاب و عفاف در کاروان المپیک بودند و مانند نگینی در دنیا درخشیدند در صف اول این پیاده روی بزرگ حضور دارند .

وی بیان داشت: در بین مسیر 12 غرفه از فعالیت ها و دستاوردهای بانوان شاغل خانگی داریم .

شیخ علیان گفت: افتتاحیه این مراسم با اهدای تاج گل بزرگی به مقبره شاهزاده حسین آغازمی شود و در پایان در موزه دفاع مقدس جوایز نفیسی همچون کارت هدیه 5 و 3 میلیون تومانی و 10 کمک هزینه عتبات عالیات و مشهد مقدس و بن خرید کالا از فروشگاه های همدان و لوازم خانگی و رزشی  به قید قرعه به بانوان اهدا می شود .
انتهای پیام/ا

دیدگاه شما