آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 25 فروردين 1398 ساعت 13:47   |   کد مطلب: 35879
شهردار همدان بعد از بازدید از مناطق سیل زده لرستان اظهارداشت:همدان معین منطقه چگینی لرستان است و شهرداری همدان با همکاری تجهیزات پاکسازی و لایه روبی و مرمت را در این شهر آسیب دیده آغاز کرده است .

به گزارش نافع، عباس صوفی  ادامه داد: تعداد زیادی نیروی انسانی به مناطق اعزام شده است و تجهیزات از قبیل بیل مکانیکی کامیون و سایر ادوات توسط شهرداریهای استان در این شهر مستقر شده است و در حال لایه روبی رودخانه ها و پاکسازی معابر هستند .

وی بیان داشت: علاوه بر بازدید از منطقه چگینی به منطقه پلدختر نیز سرکشی کردیم و خوشبختانه نیروهای جهادی و بسیج و سایر نیروهای مردمی همدان مشغول فعالیت هستند که قابل تقدیر است .

صوفی عنوان کرد: خدمات همکاران ما در مجموعه شهرداریها و مهندسین و نیروهای جهادی که به منطقه اعزام شدند جای تقدیر دارد،البته نیروهای جهادی همدان نیز علاوه بر دو شهرستان پلدختر و چگینی در معمولان نیز مستقر هستند .

وی گفت: نیروهای جهادی همدان با هماهنگی استاندار خوب و بسیج و سپاه پای کار هستند و مردم نیز با کمک های امدادی به نیروهای جهادی کمک می کنند .

شهردار همدان افزود: در پلدختر منازلی که در بستر رودخانه بوده اند کاملا تخریب شده اند و برخی از منازل به حدی گل و لای وارد آنها شده است که فقط با تجهیزات قابل برداشت است .

صوفی در پایان گفت: پاکسازی مناطق سیل زده کار مشکل و زمان بری است اما با حضور نیروهای جهادی و تلاش مردم و مسئولین به پایان می رسد .

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت